2737
2734

من شاغلم و تحرک ندارم ولی کار خونه و اشپزی و بچه داری به راهه همیشه و خیلی اهل نظافت هستم تو خونه خلاصه اینکه من وزنم دوساله استپ شده ۶۶ پایین تر نمیام هرکاری میکنم قدم ۱۶۳ هس همسرم چند وقته میگه خانمیه توپولم حرصم میگیره هرکاری میکنم لهنتی پایین نمیاد اخه چراا به نظرتون تیرویید دارم اخه جدید خیلی ریزش موهم گرفتم ولی بگم پرخورم نیستم اصلااا خواهشا داروی گیاهی که نتیجه گرفتین بگید هرچند بعید میدونم 😢😢😭😭😭

خوبی که

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وزنت استپ کرده باید به بدنت شوک بدی ،گوگل سرچ کنه رژیم استپ وزن 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738
بخدا پرخور نیستم کلا به کم غذایی معروفم ولی ما بلغمی هستیم فقط به سمت چاقی پیش میریم حتی با اب خوردن ...

ورزش رقص عرق کنی .

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2706