2733
2739
ماشالله خداروشکر برای منم دعاکنید

انشالا خدا یه نینی خوشگل زود زود بهت میده فقط هر چی آزمایش لازمه انجام بده اگه تهرانی آزمایشگاه نیلو برو آزمایشگاه های دیگه به خاطر تخصصی بودن آزمایش اشتباه زیاد میکنن‌.

من چون دوبار سقط داشتم دکتر واسم ازمایششو نوشت قبل بارداری علایم خاصی ندارم تو بارداری با تغییر هورم ...

منم تو حاملگی حرارت بدنم زیاد میشه میشم انگار زنای نه ماهه همش نفس نفس میزدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو حاملگی حرارت بدنم زیاد میشه میشم انگار زنای نه ماهه همش نفس نفس میزدم

خب منم اینجوری بودم ولی اینبار که باردار شدم آمپول میزنم اصلا این حسو ندارم حتی الان که اخرای بارداریمه

بله الان باردارم هفته ۳۳ تا الان که خوب بوده خدارو شکر از اول بارداری آمپول انوکساپارین میزنم با یه ...

این امپول رو از اول بارداری تااخر باید هروز بزنین؟؟

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2731
خب منم اینجوری بودم ولی اینبار که باردار شدم آمپول میزنم اصلا این حسو ندارم حتی الان که اخرای باردار ...

من یکماه پیش سقط کردم.الان میتونم برم ازمایش یا زوده؟روز خاصی باید ازمایش داد؟

واینکه اسم ازمایش یادتون نیس؟

ممنون میشم اگه بهم بگین

من یکماه پیش سقط کردم.الان میتونم برم ازمایش یا زوده؟روز خاصی باید ازمایش داد؟ واینکه اسم ازمایش یا ...

دکتر باید برات بنویسه ازمایشش تخصصی یه متخصص زنان خوب پیدا کن تمام آزمایشهای لازمو برات بنویسه.

دکتر باید برات بنویسه ازمایشش تخصصی یه متخصص زنان خوب پیدا کن تمام آزمایشهای لازمو برات بنویسه.

این دکترا ک میگن تا سه تا سقط نیاز به ازمایش ژنتیک نیس ولی خودم میخام هم از غلظت بدم هم ژنتیک دیگه واقعا توان خدایی نکرده سقط سوم ندارم😔

2740
بله امپولش زیر جلدیه خودم هرشب میزنم.

ان شاالله بخیر وشادی کوچولوتون بدنیا بیاد🙏⚘

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
این دکترا ک میگن تا سه تا سقط نیاز به ازمایش ژنتیک نیس ولی خودم میخام هم از غلظت بدم هم ژنتیک دیگه و ...

نه دکتر منم می‌گفت ولی من گفتم می‌خوام همه ازمایشارو بدم .دیگه برام نوشت مگه آدم جونشو از سر راه آورده هی سقط بشه.ازمایشهای خود ایمنی هم بگو برات بنویسه اگه اشتباه نکنم میگن سی دی مارکر.ازمایش کاریوتایپ.اسپرم.غلظت خون.

نه دکتر منم می‌گفت ولی من گفتم می‌خوام همه ازمایشارو بدم .دیگه برام نوشت مگه آدم جونشو از سر راه آور ...

اره دیگه کمرم نابود شده.به هرکی میگم تو۲۰سالگی دوتا سقط داشتم شاخش در میاد😫