2733
2734
عنوان

❌🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🔞🔞🔞.ااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كلا پياز سرخ كرده ام درست كن با روغنش بزار تو يخچال،يعني پيازاتو ك ميريزي تو ظرف تا روش روغن داشته باشه ك خراب نشه

بعد مثلا موقع گرم كردن برنج پياز داغو تن ماهي رو با زعفرون قاطيش كني خوشمزس

🍓🐣🍒
2731
آره زود میپزه نصف حبه قندی خورد کن مرغ را فریز کن هر موقع خواستی یه مقدارش را با یه کم روغن و پیاز ...

نمیخام سرپا وایسم فقط میزارم بزارم گرم بشه 

ولی اینم واسه وقتی ک غذا آماده نکرده بودم خودم

Are you lost baby girl?
سودایی میشه ک برای مزاج زیاد خوب نیست

يخچالاي الان درجشون زياده واقعا چيزيش نميشه ولي راست ميگي خب همه كي دوس نداره

البته نه راسي راسي تا يه هفته نگه داشته بشه ها،همون دوسه روزه خورده ميشه

🍓🐣🍒
2738
كلا پياز سرخ كرده ام درست كن با روغنش بزار تو يخچال،يعني پيازاتو ك ميريزي تو ظرف تا روش روغن داشته ب ...

سپاسس فراوان

واسه این هفته چلو گوشت مرغ مواد ماکارانی درست کردم فعلا ولی ب ذهنم نمیرسه دیگه چی بزارم 

کوکو سیب زمینی رو الان بزارم فردا شب میتونیم بخوریم فرداشم ببریم؟تخم مرغ داره اخه 

Are you lost baby girl?
کتلت کوکو هم میشه ؟وقتی گرم میکنی نرم نمیشه ؟حتی ماکارانی؟آب نمیندازه اخه دیدی گوشت رو از فریز در می ...

بزار توی مایکروویو 

یه دقیقه بمونه داغ داغ میشه

نه شل میشه نه خراب

Instagram📷me_in_netherlands 
الویه و سالاد ماکارانی نیاز به گرم کردن نداره خوشمزه هم هست😋

منم میخام الان😭😐

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
کتلت کوکو هم میشه ؟وقتی گرم میکنی نرم نمیشه ؟حتی ماکارانی؟آب نمیندازه اخه دیدی گوشت رو از فریز در می ...

کوکو و کتلت رو موادش رو آماده کن بزار فریزر،سرخ کردنش زمان زیادی نمیبره

2706