2733
2734
عنوان

❌🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🔞🔞🔞.ااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دیره،خدا بهت توان و انرژی زیاد بده عزیزم اگه زودتر میرسیدی میتونستی کوکو و کتلت رو تازه درست ک ...

:((( نگوووو اینجوری 🤣من نزده میرقصم بگو وایییی چقد زوددد خوش ب حالتتتت کاش منم انقد زود میومدم ۶:۳۰ تموم میشه کارم ولی منتظر میمونم شوهرم بیاد دنبالم تا بیایم خونه ۸میشه

Are you lost baby girl?
2731

چندتا غذا هم من بگم 

روز تعطیلت یه شب تا صبح کلی نخود و کلی لوبیا خیس کن و بعدش بذار حسابی بپزن 

وقتی خنک شد فریز کن آماده باشه 

لوبیا پخته و پیازم میتونی سرخ شده فریز کنی و قارچ و ادویه و رب که تو سه سوت میشه خوراک لوبیا و قارچ 

اگه آش رشته شب اهلش باشید مخصوصا پاییز زمستون میچسبه ، نخود لوبیا پخته و پیاز و عدس میریزی و جوش اومد و چهار تا قل زد سبزی هم اضافه کن ، عدس یکساعته میپزه ، رشته رو اضافه کنی هم خیلی زمان نمی‌خواد 

مث آش سر فرصت پخته بشه نیست ولی خب برای رفع هوس و گشنگی خوبه 

انواع سوپای مختلف مخصوصا جو پرک که واقعا تو سه سوت آماده است ، مرغ پخته از قبل مونده بود با جو پرک و پیاز و هویج 

راستی هویجم میتونی نیم پز کنی فریز کنی تو غذا زودتر بپزه ، تازشم تو یخچال زود خراب میشه 

برای سوپ ریز کن زودتر بپزه زمان زیاد نخواد 

انواع خوراک ها غذاهای سریعی هستن و رژیمی تر از برنج برای شب 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

اومده بودم برات عکس کمدم و آینه مو روتختیمو بفرستم دیدم انگار بلاکم😭😭

بیتربیت

یه دفعه چرا دیلیت میکنی

میدونی دو روز کامل داشتم غصه میخوردم 

Instagram📷me_in_netherlands 
اومده بودم برات عکس کمدم و آینه مو روتختیمو بفرستم دیدم انگار بلاکم😭😭 بیتربیت یه دفعه چرا د ...

نه بابا مگه خلم اخه 😂

نه دلیل دیلیتمو بگم باورت نمیشه 😂😂😂

تلگرام پی ام بده عزیزم پیج زدم فالوت میکنم حتماااا بهت میگم مگه میشه اخه بی دلیل بلاک کنم 😢

Are you lost baby girl?