2737
2739
عنوان

تدریس انلاین ریاضی ابتدایی

129 بازدید | 12 پست

سلام عزیزم .من تدریس خصوصی میدم درس ریاضی .ابتدایی

بدون استثا شاگردای ممتازی تحویل میدم ‌.اموزش به شکل انلاین هست

با ارائه سوالای امتحانی و رفع اشکال .

با این شرایط کرونایی خیالتون بابت درس ریاضی راحت . تعداد محدودی میتونم قبول کنم .اگه خواستین سریع اطلاع بدین تا اسم دخترتون بنویسم ‌.

با معرفی پنج نفر تدریس شما رایگان میشه ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ 

خانوما این بری یه بنده خدایی هست .هرکی خواست بیاد شمارشو بدم 

سلام عزیزم پایه هفتم هم تدریس میکنین؟ 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرین‌ جان‌ چقدر هزینه میگیرید

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728
2738
عزیزم من نیستم .یکی از دوستام ه به دختر خودم چندساله اموزش میده من اصلا رسیدگی نمیکنم .عالیه   ...

چند ساعت در هفته اموزش میدن؟منم خیلی ریاضیم خوبه کاش منم انجام میدادم یه درآمدی داشتم😪