2733
2734
من یک دخمل سه ساله دارم.......... تاسف اوره بگم هنوز هم با غذا خوردنش مشکل دارم. همه راه حلها رو هم توی این چندسال امتحان کردم.

واقعا خسته وافسرده شدم.

شاید برای بعضی ها خنده دار بیاد اما اینمساله بد جوری روی زندگیم تاثیر گذاشته.......... با ارامش نمیتونم برم مهمونی چون نمیدونم ایا دخترک غذامیخوره یانه..... همیشه یکبشقاب غذا دستمه و دارم اصرارش میکنم که بخوره....

واقعااز این وضعیت خسته شدم........... تمام روزاسترسم اینه که میخواد چه کارکنه و چه ادایی برام در بیاره.

اگه هم بهش غذاندم......هیچوقت نمیگه گرسنه است بلکه با گریه .... شکستن..... کتک زدن و....خشمش رو ابراز میکنه.... واقعاکلافه ام....

لطفااگه کسی شرایطش مثل منه..... بیاد بگه ..... شایدیک کم حالم بهتر بشه.....

واگه راه حلی دارین....... لطفا کمــــــــــــــــــــــــــــک

منم پسرم 2 سال ونیمه است و دقیقا مشکل شما رو دارم من که تقریبا مهمونی و بیرون نمیرم چون توخونه باز کمی بهتره ولی مهمونی اصلا نمیخوره و غذاش هم باید مخصوص باشه مثلا گوشت نمیخوره مجبورم از قبل پختن ریز ریز کنم بعد بپزم تا لای پلو قاطی شه اونم با هزار بدبختی کلا 3 قاشق غذاخوری بخوره روزی یکبار هم به دلایل مختلف غذاشو بالا میاره یکبار مثلا گوشت روی زبونش میره عق میزنه یکبار میخواد همونجوردرسته دببلعدش نمیتونه عق میزنه و....
بیچاره شدم ...10 سال پیر شدم از دستش نمیدونم چجوری درست میشه
بهم میگن ولش کن گشنه که بشه سنگ هم میخوره این روش روامتحان کردم اصلا انگار نه انگار فقط رنگش زرد میشه ودستاش یخ میکنه نهایتا میگه دوغ میخوام میگم پلوداریم میگه نمیخوام بهش دوغ میدم بعد یکساعت کشمکش بعد 1 استکان کوچیک دوغ میخوره و سیر میشه وهیچی دیگه نمیخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ساجده جون و آذین جون
من دخترم 14 ماهشه و همینجوریه اصلا دهنش رو باز نمی کنه و وقتی برای غذا خوردن نمی ذاره
فقط اگه ببرمش توی حموم و توی وان و با آب بازی
اون هم غذایی که میکس شده بهش بدم وبخوره همین
مامی ساراجون

سلام

خواهر کاش راه حلی بود......... دخترمن از همون کوچکی یعنی 7 ماهگیش همینجوربدغذا بود..... من انواع روشها روامتحان کردم.

تشویق..... گذاشتن جلوی خودش..... بی اعتنایی کردن ..... حتی قهر کردن....اماهیچکدومش جواب نداده.....نه اینکه غذانخوره..... میخوره اما با گفتن هزار بار بخور و قهر و دعوا..... و حداقل پس ازگذشت2 ساعت...

درمورد کوچولوی شما دخمل منم توی این سن همینجوری بود ودهنش رو بازنمیکرد....

کاش یک راه حل خوب و کارساز پیدا بشه.

2740
ساجده جون دختر من 3 سال ونیمشه دقیقا مشکل شما رو دارم طوری که گاهی از شدت ناراحتیم از دستش اشکم در می اد منم همه راهها رو رفتم و موثرترین کاری که تونستم بکنم این بود که از یک سال پیش گذاشتمش مهد و واقعا تو جمع بچه ها غذا خوردن باعث شد یه کم بهتر در ضمن کمی از بار عصبی خودم هم کم بشه
بچه ها میشه وزن نی نی هاتونو هم بگید بچه های من تو 18 ماهگی هستن و وزنشون 9200 و 10 کیلو هست
گاهی اینقدر عصبی میشم که فشارم میفته و حالم بد میشه
واقعا نمیدونم باید چیکار کنم .
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
حنا جون وزن بچه هات الان خیلی خوبه ماشااله ....
منم فکر میکنم راه حلش مهد کودک باشه....دختر برادر منمهمینطوری بود از وقتی مامانش میره سر کار و گذاشتش خونه مامان بزرگش خوب شد الان 3 سالشه شده 16 کیلو ماشااله ...اما هنوز تا مامانش میاد بهش غذا بده تف میکنه بیرون!!!!
مامان ها فکر نمی کنین حسلسیت زیادی شما باعث شده این رفتار رو داشته باشند در هر حال که غذا نمی خورن پس یه مدت بی خیال شین بهتر می شن من هم مشکل شما رو داشتم پسرم در 1 سالگی دهنش قفل بود شابد 2-3 روز فقط شیر می خورد انقدر بی حال می شد که نمی تونست راه بره هی تلو تو می خورد ولی من خودم هم مقصر بودم چون شاغلم تا می اومدم خونه یه قاشق دستم بود که هی بهش چیزهای متفاوت بدم اون هم لج می کرد براش سی دی بیبی انیشتین گرفتم وقتی براش می زارم توی کامپیوتر و جلوش می شینه و حواسش نیست می خوره ئلی اگر حواسش باشه به هیچ وجه دهنش رو باز نمی کنه من هم دیگه بهش اصرار نمی کنم الان خیلی بهتر شده
Lilypie Maternity tickers
منم 5 ساله این مشکل رو با دخترم دارم ار 6 ماهگی که شروع کردم به غذا دادن با همون اولین غذاها یعنی فرنی وسوپ مشکل شروع شد گفتن از شیر بگیری خوب می شه اما نشد گفتن در مهد با بچه ها می خوره اما مربی های مهدش هم همیشه شاکی بودن که غذا یا خوراکی شو نمی خوره تمام راها رو امتحان کردم و الان بچه دومم رو باردارم واقعا برای این قصد کردم که کاری به کارش نداشته باشم بببینم این یکی چه جوری از اب در می یاد. اخه من در یک مجله روانشناسی خوندم که دلیل بد غذایی بچه ها ژنتیک خیلی موثره . حالا می خوام ببینم واقعا برای دختر اولم تقصیر از من بوده که مجبور میشدم برای غذا خوردن اصرار کنم و بازی در بیارم یا مشکل از جای دیگه است. راه حلی ندارم . فقط خواستم با هاتون همدردی کنم.
2706