2733
2734
عنوان

نظرتون درباره مدرسه فرستادن بچه ها شنبه😩

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 31 پست
من یه شهر دیگه ام و مامانم یه شهر دیگه   به مامانم گفتم رفت از یکی از مدارس تو شهرستان سوال کرد ...

به منم گفتن الان زدن زیرش میگن دستوره

خدایا فقط تو فقط تو بعدا بچه هام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نمیفرستم حالا اگه امسال عقب بیفته

من خودم کادر درمانم،واقعیت رو بهتون میگم ،حتی آمار مرگ ومیری که الان میدن یک سوم آمار واقعی هست ،خود وزارت خونه به مادستورداده که که درگواهی فوت بیماران کرونایی علت مرگ رو به دروغ چیز دیگه بنویسیم،خودتون باید به بچه هاتون رحم کنید

ما ۷،۸ ماهه جایی نرفتیم،کسی رو راه ندادیم،فامیل با ما قهر کرده که چرا رفت و امد نمیکنیم،حالا بیام به هوس یه بی سواد بچه مو دستی دستی مریض کنم

2731
😧😧خانم جان وقتی جاده های شمال ترافیکه  نمیشینن خونه ها تقصیر کیه ها دور دور شبونه ..برو قسم ...

حالا بچه همین هایی که میرن دور دور و فکر خوشگذرونیشون هستن بیاد کنار بچه ما بشینه که از اول کرونا رعایت کردیم این چه وضعشه جون بچه هامون واسمون مهم باشه نباید بفرستیمشون 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...
من خودم کادر درمانم،واقعیت رو بهتون میگم ،حتی آمار مرگ ومیری که الان میدن یک سوم آمار واقعی هست ،خود ...

دقیقا دختر خالمم دکتر بخش کروناست میگه اوضاع وحشتناکه

به منم گفتن الان زدن زیرش میگن دستوره

اخه این مدرسه کاملا ان لاینه بخاطر وضعیتش و مامانم میگه مدیرش گفته همه اونایی که ثبت نام کردن گفتن ما فقط به شرط ان لاین بودن اومدیم این مدرسه ثبت نام کردیم اگه یه روز هم حضوری باشه قبول نمیکنیم میگه مدیرش گفته  کاملا ان لاینه 

حالا بچه همین هایی که میرن دور دور و فکر خوشگذرونیشون هستن بیاد کنار بچه ما بشینه که از اول کرونا رع ...

همونو بگو،،ما این همه استرس و مراقبت بعد بچه رو بفرستیم کنار اون یه عده بی خیال

شماهم اگه دوست دارین ان لاین باشه و اگه تو شهرستان اشنا دارین برن سوال کنن ببینن نیشه کاملا انلاین برگزار کنن یه سوال کنین ضرر نداره اگه مثل من استرسی هستین پیگیری کنین من مدتیه قفسه سینم درد میکنه از بس حرص خوردم 

بخاطر بچه ها تون بخاطر خودتون برید پیگیری کنین سوال کنین مدارس کاملا انلاین پیدا کنین خواهش و منت کنین التماس کنین چون من واقعا نمیتونم بچمو بفرستم اخرش سکته میکنم مامانم میدونه من استرسی هستم واسم پیگیری کرد شماهم پیگیری کنین

همونو بگو،،ما این همه استرس و مراقبت بعد بچه رو بفرستیم کنار اون یه عده بی خیال

نهایتش اینه که یکسال نره مدرسه ارزششو داره، خودمون هم میتونیم بهشون یاد بدیم 

بچتون کلاس چندمه؟! 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...
2706