2737
2734
عنوان

ناخونم خیییلی درد داره

129 بازدید | 11 پست

ناخن شست پامو یه هفته پیش کاشتم. دیروز یه ساعت پیاده روی کردم نمیدونم کفش بهش فشار آورده یا چی شده که سمت راست شست پای چپم درد میکنه از صبح.خیلیم درد میکنه الان نمیدونم چشه.کفش زده یا عفونت کرده یا چی

تجربه ای دارین؟

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

من ناخن پامو نکاشته گاهی که کفش به شصتم فشار میاره ناخنش تا یک هفته درد میکنه، اینک دیگ کاشته

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند... 
من ناخن پامو نکاشته گاهی که کفش به شصتم فشار میاره ناخنش تا یک هفته درد میکنه، اینک دیگ کاشته

خدا کنه واسه کفش باشه و واسه عفونت نباشه

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم کاشته بودم دقیقا همین شد 

ناخنم سیاه شد شانس توردم سریع خودم کندمش رشد کرد اومد بالا با ناخن گیر گرفتم 

به هیچوجه شصت پارو نکارین 

برو بده سریعا درش بیاره پگرنه عفونت میکنن

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2738
منم کاشته بودم دقیقا همین شد  ناخنم سیاه شد شانس توردم سریع خودم کندمش رشد کرد اومد بالا با نا ...

اخه تازه یه هفته پیش کاشتم رشد خاصی نکرد که😔

اخه تازه یه هفته پیش کاشتم رشد خاصی نکرد که😔

لازم نیست رشد کنه با فشاری که به ناخون خودت میاره ناخونته سیاه میکنه  اگه برش نداری احتمالش هست کل ناخونت سیاه بشه مجبور بشی بکشیش 

ماله من از چند ناحیه تیکه تیکه سباه شه بود 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
لازم نیست رشد کنه با فشاری که به ناخون خودت میاره ناخونته سیاه میکنه  اگه برش نداری احتمالش هست ...

وای پس حتما شنبه میرم درش میارم😔😔 مرسی عزیزم