2737
2734

من وحشتناک دلم گرفته 

همش حس میکنم کرونا دارم میترسم اگه واقعا داشته باشم به بچه هام منتقل کنم 😔😔 انگار حواسم به بدنمه که اگه علائمی هست متوجه بشم راستی راستی داره علائم رو‌احساس میکنم 

دیشب یهویی زیر شکم و کمر درد گرفتم با ران پام دقیقا دقیقا عین درد پریودی تا صبح نخوابیدم از استرس و‌درد 

الان درد زیر شکم و‌کمرم خفیف شده ولی کمی سر درد و‌چشام درد میکنه و‌دماغم میسوزه گلوم میسوزه

ای خدا نمیدونم چه مرگمه😢😢😢😢😢

پریشب مجبور شدم برم دندان پزشکی دندونم افتاد تو دهنم رفتم واسم درست کنه بعد از همون لحظه پشیمون شدم گفتم کاش بی دندون میموندم نمیومدم دکتر به خداااااا

از همون لحظه استرس گرفتم که نکنه وسایل ضد عفونی نباشه و‌کرونا بگیرم 😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسواس گرفتی عزیزم  بی خیال باش رعایت کنی نمیگیری که این کارا چیه

پریشب دندون پزشکی رفتم از سر اجبار بعد استرسش دیوونم کرده نکنه از اونجا کرونا بگیرم چون من اصلا اصلا هیچ جا نمیرم فقط میرم خرید خونه و میام اونم هفته ای یه بار بعد تمام خریدا رو‌هم میشورم و ضد عفونی میکنم

2731
پریشب دندون پزشکی رفتم از سر اجبار بعد استرسش دیوونم کرده نکنه از اونجا کرونا بگیرم چون من اصلا اصلا ...

ببین بالاخره رعایت کردی دیگه 

اینجوریم نیست ک هرکی رعایت هم کنه بگیره 

خیلی کم پیش میاد 

از ۸۰ میلیون ایرانی هنوز اندازه نیم میلیون نفر هم کرونا نگرفتن 

پس شما سفت و سخت رعایت کن ذیگه استرس بذار کنار