2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
معلم نه .گلم معلم بالای ۵۰ هزارتومنه  ولی خودش نخبه مدرسه بوده . بدلایلی ترک تحصیل کرده

میخواستم بگم خیلی کم میگیره

اینجوری ارزششو نیاره پایین

۱۵ تومن پول اینترنتش نمیشه

امیدوارم به اینده  
روش تدریسشون چیه عزیزم؟ چجوری تدریس میکنن؟ با ویس یا فیلم یا تولیدمحتوای الکرونیکی؟

ببین گلم اصلا منتظر نمیشه ببینه معلم یاد داده یا دانش اموز یاد گرفته هفته ای چند جلسه با واتساپ اموزش میده .از توضیحات خودش فیلم میگیره میفرسته ویس میده .نمونه سوال میده هر اشکالی داسته باشه رفع میکنه دختر خواهرشوهر خودم انقدر تنبل بود از وقتی با این کار میکنه هرسال تقدیرنامه میگیره . مخصوصا الان که لخاطر کرونا غیر حضوریه .و تو شاد بچه هیچ یاد نمیگیره

ببین گلم اصلا منتظر نمیشه ببینه معلم یاد داده یا دانش اموز یاد گرفته هفته ای چند جلسه با واتساپ اموز ...

موفق باشه عزیزم ولی روش تدریسش مشخص نیست

کار اموزش تخصصیه

شاید من نابغه باشم ولی نتونم علمم رو به کسی یاد بدم چرا؟ چون روش تدریس بلد نیستم

در هر صورت موفق باشن

امیدوارم به اینده  
موفق باشه عزیزم ولی روش تدریسش مشخص نیست کار اموزش تخصصیه شاید من نابغه باشم ولی نتونم علمم رو به ...

عزیرم چندساله کارش همینه . من خودم خیلی حساسم مطمعن باشید اگه خوب نبود نمیرفتم پیشش .دختر من الان داره واس تیزهوشان میخونه