2733
2739
امروز بعد از ظهر داشتم میرفتم بیرون خرید دیدم تو کوچه یه بچه گربه افتاده ترسیدم فکر کردم مرده رفتم جلو منو دید پرید و در رفت خداروشکر سالم بود یک کم پیش پیش کردم دیدم یه بچه گربه دیگه هم دوید اومد جلو معلوم بود گرسنه هستن رفتم براشون غذا اوردن گذاشتم تو کوچه شروع کردن به خوردن بعد دیدم اینا خیلی کوچولو هستن تو کوچه میمیرن رفتم از پشت گربه خاکستری رو برداشتم اوردم گذاشتم تو حیاط خونه (حیاطمون جنوبیه و فقط دست منه ) رفتم اون یکی داداششو بیارم (مشکیه) هر کاری کردم نشد همش فرار میکرد زیر ماشین ها منم وسط کوچه چهار دست و پا دنبالش ولی نشد بگیرمش زنگ زدم پسر همسایه اومد اونم نتونست بگیردش تازه تو این گیر و ویر مامانشون هم اومد حالا این طفلی خاکستری توی حیاط خونه منه تک و تنها مشکیه هم تو کوچه عذاب وجدان گرفتم از هم جداشون کردم جالبه که دیگه نه میتونم خاکستری رو بگیرم که بیارمش تو کوچه پیش داداشش نه میتونم مشکیه رو بگیرم بیارمش تو حیاط پیش این به خدا تا همین 10 دقیقه پیش تو کوچه بودم دنبال گربه
ای خدا دلگیرم ازت ای زندگی سیرم ازت 26 ابان ساعت 12.15
آنی جان اگر مادر داره مامانه مواظب هستش عزیزم کاشکی صبر میکردی ببینی مادر ش میاد یا نه. براشون غذا و آب ببر.
سالن زیبایی آرامش مشهد:وبلاگ http://aramesh-beauty.blogfa.com

__________________ _____________
__________________________________ انواع لباس مارک : http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=878239&PageNumber=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حیوونیا حالا اشکال نداره نیتت خیر بوده گلمم
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
2731
برا همین خاکستریه غذا بزار عزیزم خونگیت میشه ازت نترسه عزیزم به نظرم پیشت تو حیاط باشن بهتره گلم بیرون خیلی خطرناک تره بزاشون
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
غذا و شیر تو کوچه برای مشکیه گذاشتم حیاطمون کلی سوراخ سمبه داره بدبختی خاکستری هم ازم ترسیده فرار میکنه اونم نمیتونم بگیرم تا ببرمش توی کوچه مامانشون هم بود اما اصلا عین خیالش نبود من بچه رو بردم تازه الان دیدم مشکیه تنها تو کوچست مامانه ول کرد رفت
2738
کاش مشکیه رو تله بزاری بیاری تو حیاط جاش امن تره مادرشون چند وقت دیگه ولشون میکنه
فدای مهربونی شما برم من نگران نباش همین که غدا گداشتی اعتمادش جلب میشه میاد سیاهه
چقد مهربونی ،فردا برو سراغش دوباره ،غذا بده بهش تو کوچه تا بهت عادت کنه ،باهات دوس می شه می یاد دنبالت
این قدر عمر که تو را هست در تفحص حال خود خرج کن. در تفحص عالم چه خرج کنی؟ شناخت خدا عمیق است؟ ای احمق! عمیق تویی. اگر عمقی هست آن تویی. "شمس تبریزی"
فردا هم میرم باز غذا میزارم خدا کنه بشه بگیرمش این خاکستری هم طفلی ترسیده تو سوراخ سمبه های حیاط همش خودشو پنهان میکنه به یه بدبختی به این غذا میدم