2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بارها وبارها این اتفاق برای بچم افتاد همش هم از دست باباش نگران نباش چیزی نیست ولی اگ ورم کرد یاخون دیدی یا خیلی بیقراری کرد ببرش دکتر اگ فقد یخورده گریه کرد وبعدش اروم شد چیزی نیست

خدایا شکرت بابت همه چی

نه نگران نباش.پسرمن تو نوزادی از دستم افتاد زمین .نگران نباش.هیچی نمیشه.

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.

سر بچه من ضربه خورد بعدش بالا آورد سریع بردم بیمارستان ولی دکتر بهم گفت ببرش خودت ب علائمض دقت کن هیچکس مثل خودت نمی‌فهمه اگه بی حال یا گیج بود یا باز بالا آورد سریع بیارش بمونه بیمارستان ازش سی تی میگیرن و اذیت میشه

خداروشکر چیزی نشد

واقعا؟ من دارم دق میکنم سردردشدم از نگرانی

بخدا.بچم 40روزش هم نبود نیم متر از دستم افتاد پیشونیش کبود شد.نگران نباش اصلااااا.من تا سیتی اسکن هم انداختم .شیرم خشک شد

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.
بخدا.بچم 40روزش هم نبود نیم متر از دستم افتاد پیشونیش کبود شد.نگران نباش اصلااااا.من تا سیتی اسکن هم ...

منم دستوپام همش میلرزه از نگرانی 

گوشی خیلی محکم خورد صدای بدی داد