2752
2734
سلام میشه به وبلاگ پسر منم سر بزنین لطفا و نظراتتون را همونجا بگین آخه نمیدونم چه طوری باید آمار بازدید رو بالا ببرم http://mohamadreza1391.blogfa.com/
لحظه ها را میگذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل ازاینکه خوشبختی درآن لحظه هائی بود که گذراندیم
سلام عزیزم خدا رو شکر بازم بساط توسل و توکل پهنه .... پایه ی توکل کردن هستی؟ یه عده رو دعا کنی و از دعاشون بهره ببری؟ پس بگو یا علی ... بیا اسم و سن و مدت اقدامت رو بگو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=836023
******آرامش من از این آیه است : .......... والله علی کل شی قدیر ******

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام من مریض ایشون بودم بسیار دکتر با آرامش و باوژدانی هستن .ظاهرشون جدی هست هست در نگاه اول ارتباط با ایشون برام سخت به نظر رسید ولی آرامش ایشون تو این 9 ماه به منم آرامش داد علارغم اینکه من بارداری سخت و پرمشکلی داشتم همیشه منو آروم میکرد واقعا منهر وقت یادشون میکنم دعاشون میکنم دکترای با وژدان وبا تعهدی مثل ایشون کمن

متاسفانه خانم دكتر مقتدايى متخصص ايجاد استرس هستن، با تندخويى و بد اخلاقى خيلى راحت به مادران آينده كه بايد در محيطى شاد و پر آرامش مشاوره بگيرن تشويش و اضطراب منتقل مى كنن. باعث تاسف....

متاسفانه خانم دكتر مقتدايى متخصص ايجاد استرس هستن، با تندخويى و بد اخلاقى خيلى راحت به مادران آينده ...

منم هر ۴۸ ساعت بتام دو برابر میشه و‌با شش روز تاخیر ۳۲۶ هستم

اما گفت احتمالا خارج رحمی

منتظر لطف خدا

اولین دکتری که پیششون رعتم این خانوم بود به شدت گند دماغ و بداخلاق دو دقیقه ام وقت نمیداره اونم با تندخویی تمام  انقدر بده برخوردش من دو جلسه رفتم پیشش دیگه نرفتم فقط منتظره یک کلمه بگی جوابتو با کنایه و تمسخر بده بی شخصیت 

من هم متاسفانه قارچ گرفتم و پیش این خانم رفتم امروز.

چقدر بیتربیت چقدر بی‌ادبه. من قبل این خانم چند تا دکتر دیگه ام رفتم وقتی فهمید بسیار بی‌ادبانه با من صحبت کرد.

انگار که من بدهکارم به ایشون حتما برم پیش این خانوم واسه ویزیت. خوب صلاح دونستم چند تا دکتر دیگه هم قبل از این خانم منو ببینن به این خانوم چه مربوطه!

خیلی متاسفم واسه ادب نداشته ایشون. گرچه جوابشم دادم 

من نمیدونم چرا تو زمینه بیماریهای زنان یکسری دکترها هستن که خیلی بی‌ادبی میکنن. من فکر میکنم ما زنها انقدر جواب اینارو ندادیم خیلی پررو شدن. حق ندارن اصلا اینجوری برخورد کنن. واقعا باید یکسری دکترارو با اطلاع رسانی بایکوت کرد والا بخدا. بلکه حرف زدنی که یادشون رفته رو یادشون بیاریم