2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین

3183 بازدید | 25 پست

من از زایمان میترسم، از درد طبیعی و عوارض بعد سزارین، 10 روز مونده به زایمان چکار کنم، نوبت سزارین زدم تا ببینم چه غلطی باید بکنم، کمککککککک

مامانِ لیانا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من طبیعیو انتخاب میکنم.طبیعیه فوق فوقش ۲ ساعت درد داری ولی سزارین تازه بعدش شروع میشه و کلیم عوارض د ...

😂😂😂

دو ساعت؟!!!

خوش خیال نباش عزیزم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2731

فقط سزارین طبیعی تا اخر عمرت عذاب میکشی مامان من بعد ۱۰ سال هنوزم موقع ادرار سوزش داره چون طبیعی بوده میگه هیچوقت نمیزارم دخترام طبیعی زایمان کنن

تو نور منی،بین این همه سایه💛
همیشه این نوع تاپیک آخرش دعواست شما هم مشخصه سزارین میخوای، دیگه سوال پرسیدن نداره

نه بابا سزارین نمیخام بخاطر مشکل تو بارداریم دکتر نوبت زد باید تو این تاریخ بزام چه طبیعی چه سزارین، منم گفتم فعلا سزارین تا ببینم بعدش چه کنم

مامانِ لیانا

من که سزبودم راضیم 😂راضیم به رضای خداولی سزبهترها😂😂😂

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
نه بابا سزارین نمیخام بخاطر مشکل تو بارداریم دکتر نوبت زد باید تو این تاریخ بزام چه طبیعی چه سزارین، ...

ببین هر دو‌تاش سخته

سزارین جز ۷ عمل سخت دنیاست چون چنتا لایه میبرن تا به جنین برسن

طبیعی هم درداش خیلی زیاده، زایمان اول ممکنه خیلی طول بکشه

اگه طبیعی میخوای حتما با اپیدورال زایمان کن عالیه

من خودم طبیعی بودم خواهرم سزارین، من هیکلم خیلی زود برگشت، شکمم هم دفرم نشده، اما خوب سخت بود مخصوصا بچه اول

فقط سزارین طبیعی تا اخر عمرت عذاب میکشی مامان من بعد ۱۰ سال هنوزم موقع ادرار سوزش داره چون طبیعی بود ...

این کیس مامان شما بوده، مامان من ۵ تا طبیعی زاییده هیچ‌مشکلی نداره حتی افتادگی مثانه هم نداره

نمیشه جمع بست

من طبیعیو انتخاب میکنم.طبیعیه فوق فوقش ۲ ساعت درد داری ولی سزارین تازه بعدش شروع میشه و کلیم عوارض د ...

طبیعی هم بخیه داره

من بهم فشار اومد و بواسیر زد بیرون، بخیه هم باز شد

رحمم افتاد پایین.... 

بچه هام شیر به شیر بودن، وقتی دومی 2سالش شد، رفتم برای عمل

همزمان رحم بالاکشیدن و بخیه ترمیم هم زد دکترم

همون موقع جراح عمومی تو اتاق بود، دکترم صداش زد و بدون برنامه ریزی قبلی، گفت بیا بواسیرش رو بردار

دو تا عمل باهم وحشتناک بودن، به زور مورفین و دگزا آروم میشدم

مصیبت کشیدم تا خوب شدم، موقع دستشویی رفتنم فقط جیغ میکشیدم😢😢😢😢😭😭😭😭

1/5 ماه طول کشید تا سرپا شدم

ببین هر دو‌تاش سخته سزارین جز ۷ عمل سخت دنیاست چون چنتا لایه میبرن تا به جنین برسن طبیعی هم د ...

حس میکنم رو اره نشستم، نی نیم ریزه میزه اس، من شکم اول هستم، من چون خودم ریز بودم مامانم میگه خیلی راحت بدنیا اومدی زیاد درد نکشیدم ولی سر خواهر و برادرم چون درشت بودن اذیت شده

مامانِ لیانا

کی گفته سزارین درد داره؟

خیلیارو دیدم سزارین شدن بعذشم اصا درد نداشتن 

همین دوستم سزارین شد دیروز الانم اصا درد نداره خدارو شکر 

من خودمم صد درصد سزارین انتخاب میکنم 

تا الانم تمااااام فامیل دوست اشنا اطرافیان همه سزارین شدن من تعجب میکنم بعضیا میگن طبیعی

2706