2733
2734
عنوان

ارشداي روانشناسي بياييد كمك

55 بازدید | 5 پست

من ليسانسم مهندسي هست و رشته اي هس كه كار توش خوبه ولي زياد علاقه ندارم ميخوام ارشد روانشناسي بخونم كسايي كه ارشدشون روانه بياييد كمك ايا بعد مدرك واسش كار هست يا اونطور كه فكر ميكنم تو ذهنم رشته خوبي نيس درامدتون چقدره و اينكه ارزش داره بخونم يا ارشد رشته خودمو بخونم؟؟

ی روزی منم عاشق میشم❤️☘️

عزیزم وقتی لیسانش نخوندی، درسته ک میتونی قبدل شی. ولی بدرد نمیخوره. اصل یادگیری در لیساتسه. ارشد چیز زیادی کسی یاد نمیگیره.

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
عزیزم وقتی لیسانش نخوندی، درسته ک میتونی قبدل شی. ولی بدرد نمیخوره. اصل یادگیری در لیساتسه. ارشد چیز ...

ميخوام دولتي قبول بشم قطعا كتاباي كنكورو خواهم خوند ي كارداني مشاوره هم دارم

ی روزی منم عاشق میشم❤️☘️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ميخوام دولتي قبول بشم قطعا كتاباي كنكورو خواهم خوند ي كارداني مشاوره هم دارم

خودت هرجور صلاح میدونی.‌تجربه من میگه  خوندن واسه کنکور با مطالعه و سرکلاس نشستن چندسال، متفاوته. اخرش این تغییر رشته ای ها  مث بقیه نمیشن. ولی هرکس خودش بهتر میدونه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞