2752
2734
نروووو هیچ وقت اینکار رو نکن دختر عموم برگشت دوباره کارش به طلاق کشید الان بایکی دیگه خوشبخته بنظرم ...

اره  خواهرجونم بچه ندارم راحتم بخدا شوهرخواهرم گفته توطلاق بگیر من برات یه خاستگارایی میفرستم کیف کنی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حق طلاق حق حضانت  و همه حق و حقوقشو ازش بگیر  ماهی مبلغ مشخصی هم برای نفقه معین کن  ...

من دخترعموم همین بود دوسال نگذشت کارش دوباره به طلاق کشید خانواده شوهرش آدم نبودن یه مشت حیوون بودن 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2731

خب بستگی داره اگه خیلی پولداره و خوشتیپ خخ حیفه آدم از دست بده ببخشش جوونی كرده! اگه بی پول و یه كار معمولی حقوق معمولی قیافه معمولی ادبم كه نداره واقعا حیف وقت و عمر بزاری پای این آدم 

به هیچ وجه برنگردددددد

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

توراخدااشتباه منونکن اززندگیت بندازش بیرون بره گمشومن بهش اجازه دادم برگرده بااینکه خیانت کرده ولی اون رومن قورمیزنه جوری که انگارمن خیانت کردم کتکم میزنه همش بیرونه نمیادخونه حرفم بزنم فوش میده

اره  خواهرجونم بچه ندارم راحتم بخدا شوهرخواهرم گفته توطلاق بگیر من برات یه خاستگارایی میفرستم ک ...

انقدرم زود ازدواج نکن بزار کفن اون یکی خشک بشه مرده را تا یکسال براش عذاداری میکنن این که جای خود داره

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
هیچوقت درست نمیشه هیچوووقت میدونم اگه برم بایه بچه برمیگردم یعنی جلوچشامهههه 

پس اصلا بهشم فکر نکن.دلتم براش نسوزه یه جای کارش میلنگه که بعد ۱ سال اومده خواهش و تمنا

خب بستگی داره اگه خیلی پولداره و خوشتیپ خخ حیفه آدم از دست بده ببخشش جوونی كرده! اگه بی پول و یه كار ...

ببین نه پول داره نه قیافه دیگه راحت بگم هیچی نداره خانواده هم نداره شخصیت هم نداره خانوادش تو این مدت یه باااارهم زنگ نزدن بگن برگرد

ببخشید عزیزم ولی شما مسخره نیستی که به میل یکی بری و دوباره به میلش برگردی سره خونه زندگیت

زن سر سختی باش و ایندفعه کوتاه نیا 

خودت از زندگیت بندازش بیرون و فکر همسر بهتری باش

آرزو می کنم در هر صورت بهترینها برات پیش بیاد

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
2706