2752
2734
آخ نگو منم مشکل دخالت خواهر شوهر دارم .منم میفرستمش پیش خواهرش

خواهرش به روم گفت نمیذارم داداشم بامامانت ایناصمیمی شه. گفتم به درک.هرجامیرفتیم اول زنگ میزدببینه کجاییم بعدش ازدماغمون میاوردو یه دعوای بزرگ مینداخت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام این موضوع شاید همون  پارسال قابل حل بود 

اما الان دیگه حرمت ها شکسته 

اگر دوستش داری و ادم لایقی هست و خواستی برگردی باید یجایی بری دور از هر دو خانواده و ۶ماهم اصلا رفت و امد و دخالتی نباشه 

اگر فکر میکنی اصلاح میشه 

باز ما از اتفاقای وه بینتون افتاده و بی احترامیا بیخبریم 

بنظرم کسی که به پدرو مادر ادم بی احترامی کنه و تهمت بزنه ارزش نداره

و خدا هست ....
سلام این موضوع شاید همون  پارسال قابل حل بود  اما الان دیگه حرمت ها شکسته  اگر دوست ...

سلام ابجی.این زندگی اصلا نمیشه. اصلا و ابدااااا. چون که هردوخانواده راضی نیستن همدگیروببینن به خون هم تشنن. وقتی رفتم جهیزیه مو که مادرش برده بود شهردیگه بیارم چرا باید خواهرش منوکتک میزد؟ الان نقشه دارن که منومیخوادببره به شهرخودشون

2731

سلام عزیز من نمیشناسمت ولی کامنتا خوندم برنگرد چون به احتمال زیاد میخان واقعا اذیتت کنن ولش کن الن که دیگه یکسال گذشته 

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
سلام عزیزدلم بله دقیقا همه میگن میخان ببرن اذیتت کنن قصدشون اونه

ان شالله مصلحتی هست مگه چقدر ادما میخان زندگی کنن  ولش کن سعی کن به توکل بخدا یک زندگی دیگه برا خودت بسازی

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
اونقدر بهم فشاراوردن ازهمه چی. گذشتم خدایی خاهرشوهرمم بهم شکایت کرد سرهیچ

ینی واقعا اگ بهت بگن برگرد برمیگردی؟؟؟؟خورد شدنت مهم نبود؟؟؟؟تو ک همچیزیتو بخشیدی تهمتم بهت زدن برنگرد احترام خودتو حفظ کن ک بدتر از قبل سرت میاره اگ بخوای برگردی حق طلاق حق حضانت فرزند و ی خونه بنامت کن