2737
2739
عنوان

درد قلب

150 بازدید | 7 پست

سلام دوستان

من یه چند سالی هست قلب دردای گاه  و بی گاه دارم به یکی از دکترای توی سایت هم گفتم ایشون گفتن احتمالا افنتدگس دریچه قلب هستش نمیتونمم برم دکتر به تظرتون چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما ک شرایط دکتر رفتنو داری حتما برو قلب شوخی ندارع

ازکرونامیترسم،شهرمافقط ی بیمارستان داره بیرونم پول ندارم واقعا😔،بابام قلبش مشکل داره امکانش هست ارثی باشه؟کاش ازکاربیفته بمیرم خسته شدم هردفعه یه جام دردمیکنه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
ازکرونامیترسم،شهرمافقط ی بیمارستان داره بیرونم پول ندارم واقعا😔،بابام قلبش مشکل داره امکانش هست ارث ...

خدا نکنه عزیزم این ح فو نزن ان شاء الله سالیان سال سلامت زندگی کنی میدونم چی میگی شرایط زندگی واقعا سخت شده من ک نمیدونم شاید ارثی باشه که ان شاء الله چیز مهمی نیست قلبت اگه شرایط فراهم بود حتما برو و ناشکری نکن بد تر از بد بسیار است:) 

خدا نکنه عزیزم این ح فو نزن ان شاء الله سالیان سال سلامت زندگی کنی میدونم چی میگی شرایط زندگی واقعا ...

حق باشماست عزیزم،انشالله شماهم خیلی زود خوب بشیدمهربون

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738