2737
2739
عنوان

پاییزازراه رسیدودلتنگیهام شروشد..

355 بازدید | 30 پست

توی ی ساختمون باخونواده شوهرم زندگی میکنیم جاریم ک خواهرم میشه ی هفتس مراسم گرفتن واومدن اینجااصلاکاری باهام نداره درحد سلام علیک باهام طا میکنه ازمنم کوچیکتره من 3ساله عروس این خونوادم و ی دختردارم شوهرم صب میره شب میادن دوستی دارم ن اشنایی ن فامیلی ک بخوام مث ی خواهرباهاش درددل کنم واقعااحتیاج دارم ب همدم همجنس خودم  ازپاییزم متنفرم غروب ک میشه دلم میگیره گریم میاد نمیدونم خودموباچی مشغول کنم خیلی احساس تنهایی میکنم شماخودتونوبا چی مشغول میکنیداصلاکسی هست مث من تنهاباشه ؟!

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم مث توام بیخیال بابا میگذره ممن فقط میام نی نی سایت چون من شوهرم نیذاره وات یا اینستا داشته باشم گوشیم نوکیا ساده است تازه نمیدونه من اینجا چت میکنم وگرنه دیگه لب تاپم ازم میگیره

من هنوزم پیش تو گیره دلم...من هنوزم واسه تو میره دلم ...سیرم از عالم و ادم وقتی ..نیستی میگیره دلم... من همونم ک بهش بد کردی.... بری صد بار باز میخوام بر گردی...خوب نبودحالم همینجوریشم...ک تو بدتر کردی
2740

قبلا رابطه شما با خواهرتون چطور بود

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
مشکلتون چیه با خواهرت؟!

مشکلی نداریم اون ادم خودخواه و مغروریه ازوقتی ک جاری شدیم خود ب خود رفتارش باهام عوض شد تواین مدت هم خیلی دعواهای الکی داشتیم امابخاطرمراسمشون ک شرکت کردیم بعدش درحد احوالپرسی باهم حرف میزنیم

اره

چرااا  واسه خواهرا که خوب میشه

اول کدومتون ازدواج کردید؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
چرااا  واسه خواهرا که خوب میشه اول کدومتون ازدواج کردید؟

اول من هنوز عقدم 

اونم با برادر شوهرم دوست شد 

اووووو کلی ماجرا پیش اومد بیخیال 

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
منم مث توام بیخیال بابا میگذره ممن فقط میام نی نی سایت چون من شوهرم نیذاره وات یا اینستا داشته باشم ...

اخه چقدردیگه تونت باشیم نمیگذره خسته کنندس شوهرمم برمیگرده خسته میخابه

2706