2733
2734
عنوان

🌻💫 ختم سوره حدید 💫🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 12850 بازدید | 1053 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزان انشالله که همیشه وهمه وقت خدا نظرزیبا وجمیل ش به شنا خوبان باشه خدا بحق محمد وآل محمد خدا دلت تون رو شاد ولبت تون رو خندون کنه خدا بحق آقاامام زمان واین آفتاب غروب وزبون روزه من خدا حاجت روات تون کنه وبهترین بهترینها رو نصیب بتون کنه وهرگز تو زندگی حسرت تودل تون نباشه انشاالله پشت دربسته قرارنگیرید وامیدتون ناامید نشه .......آمین آمین آمین 

عزیزان چند جزقرآن مونده خواهش میکنم کسانی که واقعا این جزها رو میخونند ومن مدیون کسی که این ختم قرآن رو برپاکرده نشم ...باتشکر 

جز12و13 و14و15....برای آمرزش اموات 

جز3و4برای شادی روح شهدا 

هرکس میخونه بسم الله 

@گلزعفرونی    

@آناعشق‍ 

@اعتصامی    

@درمسیرخدا    

@صهبای    

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
سلام عزیزان انشالله که همیشه وهمه وقت خدا نظرزیبا وجمیل ش به شنا خوبان باشه خدا بحق محمد وآل محمد خد ...

@لبخندباران    

@پرندگان    

@آب    

@فرانک20    

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2731
سلام عزیزان انشالله که همیشه وهمه وقت خدا نظرزیبا وجمیل ش به شنا خوبان باشه خدا بحق محمد وآل محمد خد ...

سلام خواهر جان💛❤️🌹🌿 عصربخیر الهی آمین جز 3 رو می خونم .. چقدر فرصت دارم عزیزم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام خواهر جان💛❤️🌹🌿 عصربخیر الهی آمین جز 3 رو می خونم .. چقدر فرصت دارم عزیزم 

ممنونم عزیزم یه هفته عزیز دلم 

ممنونم عزیزم یه هفته عزیز دلم 

خواهش میکنم خواهری 🙏☘️🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
خواهش میکنم خواهری 🙏☘️🌹

اعتصامی جون دخترگلم .....الان که شما جز 3روبرداشتید حالا باید چکارکنم که این جزاز پیام قبلی من حذف بشه 

2738
@لبخندباران     @پرندگان     @آب     @فرانک20    

سلام عزیزم خوبین؟

تاکی وقت هست؟تواین یکی دوروزنمیتونم ولی اگر وقتش زیاده هرجزئی که مونده رو بهم بگین

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍

سلام عزیزم خوبید تاکی فرصت هست؟

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
سلام عزیزم خوبین؟ تاکی وقت هست؟تواین یکی دوروزنمیتونم ولی اگر وقتش زیاده هرجزئی که مونده رو بهم بگی ...

سلام دختر گلم ....یه هفته 

2706