2737
2734
تا سه روز اسمشم شوکه شیرو موزه فقط روزی ۳ الی ۵ تا موز  با ۳ الی ۵ تا لیوان شیر (جدا جدا شیرمو ...

ممنون بعدش حالت  رژیم عادی میشه دیگه وهرچن روز یک بارتکرار میشه 

شرمنده فک کردم نوشتین لاغر کردن نه لاغری گردن 🤭

💋من خودمم متعجبم واقعا گردنم رو مخمه نميدونم چيكار كنم الانم چاقيم فقط قسمت شكممه يعني رون و سينه و با س نه چاقي ندارم يكي ام بازوهام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

💋من خودمم متعجبم واقعا گردنم رو مخمه نميدونم چيكار كنم الانم چاقيم فقط قسمت شكممه يعني رون و سينه و ...

منم لاغر هستم بالاتنم خوبه ها ولی رون پاهام خیلی بزرگه اصلا شکم ندارم فعلا دارم سعیمو میکنم لاغرش کنم😁

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️
2742
ممنون بعدش حالت  رژیم عادی میشه دیگه وهرچن روز یک بارتکرار میشه

تو ماه یکی دوبار بیشتر انجام نده ضرر داره 

ولی خوبیه این شوک اینه که معدت کوچیک میشه دیگه حتی بخوای هم نمیتونی بعدش زیاد بخوری 

اگرم زیاد انجام بدی دیگه روت تاثیری نمیزاره 

من معمولا ماهی یه بار یا دوماهی یه بار میگیرم اوکیه 

شروعِ دوباره سخته، ولی بعضی وقتا واقعا لازمش داری🫀(:
نه بعید میدونم گردن یه چربیهایی داره که اگه آب بشه دیگه برنمیگرده وپوستش چروک وآویزون میشه

واقعا نميدونم چيمار كنم ورزش گردن هم انجام ميدما اخ نگفته الان كه رژيمم فقط رون و با سنم اب شده يكمم شكمم صورتم اخ نگفته

منم لاغر هستم بالاتنم خوبه ها ولی رون پاهام خیلی بزرگه اصلا شکم ندارم فعلا دارم سعیمو میکنم لاغرش کن ...

واایی پروفت خیلییی جیگره😍😍😍میشه درخواست دوستی بدم اونجا برام بفرستیش ؟😍😍❤

منم لاغر هستم بالاتنم خوبه ها ولی رون پاهام خیلی بزرگه اصلا شکم ندارم فعلا دارم سعیمو میکنم لاغرش کن ...

حالا من بالا تنه ام باد كرده از پايين دارم اب ميشم كلا زايمان انگار داغون ميكنه ادمو 😩چيكار كنم ديگه فدا سر بچم

2740
واایی پروفت خیلییی جیگره😍😍😍میشه درخواست دوستی بدم اونجا برام بفرستیش ؟😍😍❤

آره عزیزم چرا که نه 

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️
تو ماه یکی دوبار بیشتر انجام نده ضرر داره  ولی خوبیه این شوک اینه که معدت کوچیک میشه دیگه حتی ...

بازم یه دنیا ممنون ببخشید همش سوال می پرسم  کجاها بیشتر لاغر میشه ایا روی شکم وپهلو هم تاثیر داره

بازم یه دنیا ممنون ببخشید همش سوال می پرسم  کجاها بیشتر لاغر میشه ایا روی شکم وپهلو هم تاثیر دا ...

خواهش میکنم عزیز دلم 😘

اره عزیزم رو شکم هم تاثیر داره 😉