2733
2734

دخترم ریفلاکس داره نکسیوم میخوره ولی شبا خیلی گریه میکنه معدش صدا میده خیلی دستمو میزارم رو معدش معلومهکه داره میپیچه به هم قطره کولیک هم میخوره منم رژیم دارم واسه ریفلاکسش ولی بهتر نشده ،پیش کدوم ببرم؟ افتخاری یا سیاری؟

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

سلام،خوبید؟ دخترتونو پیش کدوم دکتر بردید؟ راضی بودید؟

به خدا نگو مشکلات بزرگی دارم،به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم😊خدایا برای داده و نداده ات شکر،که اگر دادی قسمت بوده،اگر ندادی،حکمت❤
سلام،خوبید؟ دخترتونو پیش کدوم دکتر بردید؟ راضی بودید؟

دکتر سیاری،بله دکتر خیلی خوب و با حوصله ای بودن

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر سیاری،بله دکتر خیلی خوب و با حوصله ای بودن

ممنون

به خدا نگو مشکلات بزرگی دارم،به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم😊خدایا برای داده و نداده ات شکر،که اگر دادی قسمت بوده،اگر ندادی،حکمت❤
2728

بچه ها پسر من رفلاکسش خیلی شدید شده بود،دکتر فرزانه معتمد رو بهم معرفی کردن،اما دکتر مریض بودن،دستیارشون دکتر بهاره الله وردی ویزیت کردن،فووووق العاده خوش برخورد و با شخصیت هستن،خیلی هم وقت میذارن و کامل معاینه میکنن،پسر من خداروشکر خیلی خوب شده،من که فقط دعاش میکنم