2733
2734

سلام دوستان من ۲۳ هفته باردارم اکو کردم دکتر گفت یه تنگی خفیف میبینم ولی نگران کننده نیست ممکنه با دنیا اومدن برطرف بشه کسی تجربه داره منو راهنمایی کنه خیلی اعصابم خورده 😔 لطفا اگه پیامم رو میبینید جواب بدید تشکر 🙏

عزیزم نگران نباش من ک ی حس قوی بهم گفت بچت هیچ‌مشکلی نداره باور کن حالا میبینی بزار دنیا بیاد

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا رفتی اکو دادی؟ من هیرونفروز هست جنینم الان دکتر برام اکو نوشته هنوز نرفتم

دکتر نوشت منم علتشو نپرسیدم فکر کردم عادیه تو سونوی انومالی هم همه چیز خوب بود 

2740
منم دکترم برام اکو نوشته دارم دق میکنم فوکوس اکوژن تو بطن چپش داره😟

من که اصلا هیچی نمیدونم ان شاءالله نی نی هامون سالم باشن هر چی تو نت گشتم چیزی دستگیرم نشد

من که اصلا هیچی نمیدونم ان شاءالله نی نی هامون سالم باشن هر چی تو نت گشتم چیزی دستگیرم نشد

از اول بارداریم فقط استرس کشیدم و گریه کردم

ان شالله عزیزم.. ان شالله جفتشون صحیح سالم باشن..

مامان عاشقته😍دخمل نازم🥰
بخدا هیچی نیست ،الان من هر چی بگم باور نمیکنی ،نمیدونی این دکترا چه بلایی سر من آوردن 

ان شاءالله  ، چرا بابا باور میکنم هر آزمایشی خواستن واسم نوشتن حتی آمینوسنتز هم کردم همش روزای پراسترس ان شاءالله این یکی هم به خیر تموم بشه

2706