2733
2734
عنوان

دخترا بیاین مشورت کنم باتون

311 بازدید | 25 پست

من تازه از سفر اومدم امروز شنیدم ک مادرشوهرم ک خالم میشه رفته خونمون  همراه خالم و شوهرش واونجا شروع کرده از من حرف زدن ک اره دخترتون میاد خونم دست ب هیچی نمیزنه ولی خدا شاهده من میرم اونجا اون فقط اشپزی میکنه من خودم همه کاراشو میکنم حالا من خیلی عصبیم نمیدونم ب شوهرم بگم یانه شوهرم خیلی خوبه ولی اون همیشه یه داستان برام درست میکنه از یه طرف میترسم بگم ارامشمون بهم بریزه از یه طرف نگم دوباره تکرارشه

تو این کرونا رفتی سفر؟  

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر نیستم  مشورت میدم 😉

جیگر منو بذار نمیخواد به بقیه کمک کنی😅😂

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2731
بخاطر مسئله کاری

اها

نگو  بی تفاوت باش انگار چیزی نفهمیدی 

بعد یک چند وقتی سربسته بگو بعضی ها فک میکنن 

عروس کلفته باید تو خونشون کار کنه 

بگو مادرشوهر دوستت اینجوریه 

خودش دوهزاریش میوفته

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
جیگر منو بذار نمیخواد به بقیه کمک کنی😅😂

🍗🍗🍗🍗فعلا اینارو بخور 

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..

من فکر میکردم خاله مثل مامان آدمه😐

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
🍗🍗🍗🍗فعلا اینارو بخور 

باش🤦‍♀️😂🤣🤦‍♀️

من قبلا انقد سر همین موضوفا شر میشد واسم چون میرفتم به شوهرم میگفتم بدتر میشد ولی از اون بع بعد که میرفتم جدی جدی دست به هیچی نمیزدم به من چه اخه خوبی نیمده بعدم انقدر بزار حرف بزنن تا خسته شن تو خودتو بزن کوچع علی چپ تحویل نگیر از قدسم گفتن خودتو بزن به احمقی یه پتک دستت باشه البته بالا نصبتتون

به شوهرتم همینطوری بگو 

بگو بعضی ها فک میکنن عروس آوردن باید کاراشونو بکنه 

بگو عروس بعضی وقتها تو حالش کار میکنه 

نکرد نباید فک کنن کوتاهی کرده 

به اونم نگو مامانت.بگو فلانی 

بعدم بگو الان من همیشه سعی کردم خونه مامانت نشینم 

دست به کمک باشم 

حالا اگه نکنمم مامانت خوبه انتظار نداره 

اما بعضی ها فک میکنن وظیفته واگه انجام ندی 

یعنی کوتاهی کردی

بنظر من اصلا اصلا به شوهرت چیزی نگو و اصلا هم به روی خودت نیار که همچین حرفی رو شنیدی ولی وقتی رفتی خونشون کم کم دیگه کار نکن و هیچکاری در واقع نکن...شوهرتم اصلا درگیر این ماحرا نکن و اصلا به روی خودت نیار...در کمال دوستی ادبش کن...