2733
2739
مجازي ديگه منطورمه😬وگرنه حضوري كه منتفيه😖

باران‌ جان‌ خیلی‌ سخته‌ ، 

از همین‌ جا بهتون‌ خدا‌ قوت‌ میگم‌ ، ما پارسال‌ رو گذروندیم بیچاره‌ شدم‌ ،

امسال هم‌ باید حرص‌ بخورم 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
مجازي ديگه منطورمه😬وگرنه حضوري كه منتفيه😖

آخه تو تلویزیون گفتن که جز مناطق قرمز بقیه باید حضوری برن پایه های اول و دوم، دیگه مجبوریم بذاریم دیگه

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بهش میگم  میگه نمیخوام از پایه بی سواد باشه

والا خودش کمکاری گرده وگرنه پسرخواهرشوهرمنم اول بود الان در حد دوم هم مامانش بهش آموزش داده ولی دیگه ۲۴سااعت وقتش برای درس این بچه بود

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2731
خودش کم کاری کرده اگ این ۳ .۴ماه ک تعطیل بود خودش درست و حسابی باهاش کار میکرد یا حداقل واسش معلم خ ...

اره میتونست معلم هم بگیره 

چی بگم اره تقصیر خودش بود 

چوبشو بچه بی گناه میخوره

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..
شما نيفرستي پاپيون قرمز?😬😬

ثبت نام کردمش شنبه باید برم ببینم چی میشه 

امروز تو گروهشون اکثرا میگفتن حضوری باشه خیلی خوبه 😑😑منم اعلام کردم ثبت نامش فقط بخاطر اینکه عقب نیافته بوده آموزش فقط مجازی 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
مگه نگفتن کلاس اولیا باید حضوری بیان؟

نه اجباري نيست ولي بازم بعيده حتي كلاس اولي ها حضوري باشن الان دارن به مامانا آموزش ميدن چه جوري تو خونه با بچه هاشون  كار كنن🤕🤕

خدايا شكرت از دل آشوبي به  آرامش كنوني رسيدم صدهزار مرتبه شكر خدايا به خاطر هديه دي ماهيت

پسر من پارسال اول بود قبل از شروع سال تقریباً همه‌ی دروس رو بهش آموزش داده بودم امسال هم همین‌کار رو کردم

حتی برای دخترم هم که الان دبیرستانی هست همیشه همین‌روال رو دنبال می‌کنم

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦
2740
ثبت نام کردمش شنبه باید برم ببینم چی میشه  امروز تو گروهشون اکثرا میگفتن حضوری باشه خیلی خوبه ...

يعني حاضرن ريسك  كنن با فرستادن  بچه ها به مدرسه😢

خدايا شكرت از دل آشوبي به  آرامش كنوني رسيدم صدهزار مرتبه شكر خدايا به خاطر هديه دي ماهيت
باران‌ جان‌ خیلی‌ سخته‌ ،  از همین‌ جا بهتون‌ خدا‌ قوت‌ میگم‌ ، ما پارسال‌ رو گذروندیم بیچاره‌ ...

واي خدا🙄

بچه ها جاریه من پسرش پارسال اول بود  امسال دوباره نوشت اول  گفت نمیخوام بی سواد باشه 😬

چه حماقتی کرده البته ببخشیدا

آقا یه فال میخری♣/خانم تورو خدا/خواهش میکنم🌹/فقط یه فال😢/دخترک فال فروش شهر منم👧💕/برایتان فال گرفتم😍/مژده هی دل که مسیحا نفسی می آید😊/که زانفاس خوشش بوی کسی می آید👞
آخه تو تلویزیون گفتن که جز مناطق قرمز بقیه باید حضوری برن پایه های اول و دوم، دیگه مجبوریم بذاریم دی ...

نه الكيه مجازين همه

2706