2737
2739
نه الكيه مجازين همه

پس چرا به پسر من گفتن سه روز در هفته بیاد مدرسه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
يعني حاضرن ريسك  كنن با فرستادن  بچه ها به مدرسه😢

ظاهرا اینطوری بود 

یکی از مامانا میگفت باید مثل مهدکودک بهداشت رو رعایت کنن 😶😶

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میتونست معلم هم بگیره  چی بگم اره تقصیر خودش بود  چوبشو بچه بی گناه میخوره

اینطوری که دوباره کلاس اول نوشته بچه از درس زده میشه بچه ها همیشه شوق این رو دارند که یه سال برن بالاتر منم پسرم کلاس اول بود تابستون خودم کامل درس هارو براش مرور کردم و کتاب کار براش گرفتم

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ. گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت می کند تا تو بارها بگویی ♥️خدای من♥️
2728
پسر من پارسال اول بود قبل از شروع سال تقریباً همه‌ی دروس رو بهش آموزش داده بودم امسال هم همین‌کار رو ...

افرین خیلی خوبه خدا قوت 

دم همتون گرم عاشقتونم نی نی سایتیا چرا انقد شما خوبین همیشه خوب بمونین نذارید مشکلات بدتون کنه
اینطوری که دوباره کلاس اول نوشته بچه از درس زده میشه بچه ها همیشه شوق این رو دارند که یه سال برن بال ...

جدي پس ميگن زودتر كار نكنين كه

من خودم به خاطر اينكه دخترم زده نشه گذاشتم  آموزش هاش شروع شه

خدايا شكرت از دل آشوبي به  آرامش كنوني رسيدم صدهزار مرتبه شكر خدايا به خاطر هديه دي ماهيت
2740
اون نام افزار شاد برای کلاس اولی باید دانلود کنیم  ؟ از کجا ؟ شکلش  چه طوریه؟

قراره مدرسه اعلام كنه هنوز نگفته نصب كنين😕

خدايا شكرت از دل آشوبي به  آرامش كنوني رسيدم صدهزار مرتبه شكر خدايا به خاطر هديه دي ماهيت
پسر من پارسال اول بود قبل از شروع سال تقریباً همه‌ی دروس رو بهش آموزش داده بودم امسال هم همین‌کار رو ...

راضي بودي?

بچه ها جاریه من پسرش پارسال اول بود  امسال دوباره نوشت اول  گفت نمیخوام بی سواد باشه 😬

احتمالا بچه اش نیمه دومیه پارسال به جای پیش اول نوشته

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
جدي پس ميگن زودتر كار نكنين كه  من خودم به خاطر اينكه دخترم زده نشه گذاشتم  آموزش هاش شرو ...

نه من زودتر باهاش کار نکردم خودش اگه چیزی رو دوست داشت یاد بگیره یادش میدادم ولی آموزش کامل از قبل نبود چون میگن خوب نیست وقتی بلد باشه سرکلاس حوصله اش سر میره و دنبال یه مطلب جدید می گرده و شاید معلم با یه روش دیگه ای بهشون درس بده و قاطی کنن 

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ. گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت می کند تا تو بارها بگویی ♥️خدای من♥️
يعني حاضرن ريسك  كنن با فرستادن  بچه ها به مدرسه😢

عزیزم نگران نباش جون بچه ها که آیندگان این جامعه هستند رو به خاطر نمی اندازند مخصوصا بچه های ابتدایی و کوچیک که بلد نیستند موارد بهداشتی رو رعایت کنند

مدرسه پسر من که گفتن کلا مجازی هست