2733
2739

سلام تجربه ای تو این زمینه دارید؟ ایده یا راهکاری؟ نظرتون راجع بهش چیه؟ بیاین حرف بزنیم.

بگید، بخندید و خوشحال باشید... لحظه‌هاتون رو زندگی کنید... پولدار یا بی‌پولفرقی‌نداره....اصل دله... دلتون شاد💙❤دوست دارم که بتونم کمکتون کنم رفقا ،روحی ،عاطفی، همفکری. هرجوری که از دستم بربیاد.مشکلی بود خبرم کنید. ✌🏼👋🏻

ایده داشتید منم بلاکید 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

لواشک و رب درست کن بفروش . خیاطی یاد بکیر انجام بده . بورس عرضه اولیه بخر . دیگه صندل ساده بخر تو گوگل نگاه کن تزیین کن بفروش . توربان بدوز بفروش راحتم هست تو گوگل آموزش داده

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
ايده دارم حوصله ندارم

بیا بگو عیبی نداره

بگید، بخندید و خوشحال باشید... لحظه‌هاتون رو زندگی کنید... پولدار یا بی‌پولفرقی‌نداره....اصل دله... دلتون شاد💙❤دوست دارم که بتونم کمکتون کنم رفقا ،روحی ،عاطفی، همفکری. هرجوری که از دستم بربیاد.مشکلی بود خبرم کنید. ✌🏼👋🏻
لواشک و رب درست کن بفروش . خیاطی یاد بکیر انجام بده . بورس عرضه اولیه بخر . دیگه صندل ساده بخر تو گو ...

پیدا کردن بازار فروشش سخته 

با سلام و احترام  تنها راه پیشنهادی بنده که به ذهنم خطور میکنه شرکت در مسابقات شرط‌بندی هست

واقعا ممنون🙂😐

فكر كنم فروش سختترين قسمته

اره بازار فروش رو پیدا کردن خیلی سخت و بعضی موقعا ناممکنه جنس رو دستت میمونه بیا درست کن.😂

2706