2733
2734
عنوان

چرا زندگیم اینجوری شد

172 بازدید | 12 پست

سلام من یه دختر شاد و موفق بودم تحصیل کرده و شاغل همسرم یکی یدونه و خیلی آقا بعد یه سال ازدواج خونه خریدیم و ماشین داریم بدون کمک خانواده ها ..حالا تو یکماه زیرو رو شدیم از شوهرم متنفررررم حالا فهمیدم دوسش ندارم همزبونم نیست /من حرف نزنم اون بی ذوقو ساکته همیشه اینطور بوده الان به چشم من میاد ما سنتی ازدواج کردیم و همیشه  رویا بوده /اول زندگی نه محبت داریم نه عشق ..نه حرفمشترک و نه تفریح مشترک ..پسر خیلی خوبیه اما همسر خوبی نبست برام ..منم البته خیلی حساسم ..کارمو از دست دادم ..ماشینمون تصادف کرد ..سر اجاره خونه دعوا و داستان پیش اومده ..دارم منفجرمیشم برا خانوادمم نمیتونم حرف بزنم یه دوست دارم از دار دنیا که اونم باهام بهم زده !!!!همه اینا مال یکی دوماه اخیره هااا

و یه بدبختی جدیدم دارم که با یکی از استادام که خیلی محترم و هم سن بابام حرف میزنم فقط حرف و به شددددت احساس گناه داره مث موریانه روح و روانمو میخوره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی خونه خریدین چطور سر اجاره خونه دعواتون شده؟🤔🤔

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
2740

به روانشناس مراجعه کن

احتمالا دچار اختلال تنوع طلبی باشی که دیگه شوهرت و نمیخوای و برات جذاب نیست

در حالت عادی وقتی دو نفر باهم زندگی رو می سازن روز به روز عاشق تر میشن

همه میتونن موفق باشن فقط کافیه اول تو ذهنشون موفق بشن.

شنیدین میگن محبت محبت میاره یا دل به دل راه داره 

خب شما محبت کنید و دلتون باهاش صاف کنید 

دوست داشتین اونم مثل شما با استادش که یه خانم باشه همصحبت میشد

در ضمن به چشم زخم اعتقاد دارین؟

پیامبر ص با اصحابش از قبرستانی گذر کردن وپیامبر بشدت ناراحت شدن وافسوس میخوردن یکی از اصحاب گفتن چیشده که اینقدر افسوس میخورین ، حضرت فرمودن نیمی از این قبرستان با چشم زخم ازدار دنیا رفتن بخاطر این ناراحتم

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...