2737
2739
عنوان

باردارم کی باید برم دکتر؟؟؟؟

2985 بازدید | 46 پست

من 2 روز پیش فهمیدم باردارم حالا من کی باید برم دکتر؟ اگه برم پیش دکترم شاید سونوم کنه.

خیلیا ها هم میگن زود نرو استرس میگیری بزار 7 هفته و 8 هفته برو. از طرفی هم من قبلا تگ 23 هفته زایمان زودرس داشتم میترسم باید تحت نظر باشم حالا نظر شما چیه؟ 

شما چند هفته رفته بودین که قلب بچه تشکیل شده بود؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه طوری باردارشدید

چی‌خوردید برای منم دعاکنید

درتاریخ ۱۳۹۹٫۹٫۹ انشالابهترین اتقاق زندگیم خواهدافتاد🌹کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو😀
2728
2738

من پنج هفته و چندروز بود رفتم سونو هم کرد و ساک بارداری رو دید، بارداری اولمه ترجیح میدم گوش ندم به حرف اونایی که میگن دکتر کم برو سونو کم برو، اینطوری خیالم راحت تره تحت نظر باشم.

من با اینکه بچه اولم زایمان زودرس داشتم،دومی هم سقط داشتم، برا سومی بیست هفته رفتم.اصلا خیر ندیدم از دکترا

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

عزیزم برو زیر نظر دکتر خود دکتر میدونه که زود نباید بفرسته واسه سونو تشکیل قلب فقط به دکتر بگو چون زايمان زودرس داشتم به بار از الان اومدم زیر نظر باشم

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

اول مبارکت باشه عزیزم😍دوم برای مهمه منتظران سایت دعا کن منم دعا کن دیروز موعدم بوده نیومده دعا کن باردار باشم.😢سوم 8هفته برو عزیزم چون تا 8هیچ کاری برات نمیکنن باید سنو بشی صدای قلب که شنید ازمایش اینا برات مینویسه استرس نداشته باشه ان شالله بارداری خوبی در پیش رو داری 

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه