2737
2734

من حدود سه پیش کم کاری داشتم وقرص مصرف میکردم چون واسه بارداری تیروئیدم کم کار بود بعددنیااومدن بچه قطعش کردم کسی میدونه بایدتااخر عمرمصرف کنم یانه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عین من . اشتباه منو نکن . بعد زایمان خودسر قطغ کردم تا یک سال ‌ . یهو خیلی چاق شدم رفتم دکتر ازمایش دادم گفاچت کم کاریت خیلی شدید شده و چاقیتم از اونه . الان قرص میخورم و رژیمم ک ده کیلو کم کردم. ببین من خرداد ۹۸ زایمان کردم دکترم گفت مرداد ماه ازمایش بده قرصاتو طبق اون کم و زیاد کنم من نرفتم ازمایش... تو بعد از زایمان برو پیش متخصص غدد و دوباره ازمایش بده . 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
2731

ببین گلم بستگی داره ب خوب شدنت من خفیف داشتم کم کاری و هر۳ ۴ ماه ازمایش میدادم تقریبا یسالونیم دوسال خوردم خوب شدم و یکم چاق هستم بخاطراونه دیرادم لاغرمیشه و دکترگفت خوب شدی نیازی نیس بخوری..قرص لووتیدوکسین بود هرصبح نصفش میخوردم.انشالاشماهم خوب میشی

مرسی عزیزم طبق الگوی قبلی قرص مصرف کنم چطور?

نه . دکتر زایمانم تا جایی که یادمه گفت نخور. ازمایشتو بده طبق اون تغییر بدیم‌ . خواهش میکنم عزیزم

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
2738