2733
2734
عنوان

شوهرم درکم نمیکنه......

287 بازدید | 8 پست

باردارم .شوهرم همش بخاطر خانوادش با من گیره .خانوادش اصلا اهمیت نمیدن با اینکه بعد چند سال باردار شدم.اینم از بس خانوادش تو گوشش حرف میزنن با من بد شده. چند روزه همش گریه میکنم.همش میگم خدا ازشون نگذره اشک به چشمم میارن

خدایا  هر ثانیه هزاران بار شکرت

هعی⁦⁦☹️⁩

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها راه نجاتت اینه که از ذهنت اززندگیت حذفشون کنی.

من تا حدی خانواده همسرمو حذف کردم که یادم میره حتی حالشونو بپرسم.

همسرمم هروقت دوس داشت میره خونشونو برمیگرده.و من هیچ سوالی راجبشون نمیپرسم.خونشونم که میرم دقیقا مثل یه مهمان کور و کر عمل میکنم.حرفاشونو از این گوش میشنوم از اون گوش میدم بیرون.کلا حذف شدن واسم.و بخاطر همین آراااااامش داریم تو زندگیمون

2728
تنها راه نجاتت اینه که از ذهنت اززندگیت حذفشون کنی. من تا حدی خانواده همسرمو حذف کردم که یادم میره ...

من بعد از 6سال با ای وی اف باردار شدم  بعد اینا سونو 7هفته من رفتم بجای اینکه سالم بودن مهمه .میگن جنسیتش نگفتن.اخه کدوم بچه 7هفته جنسیت داره.بعد اینقد با کلک با شوهرم حرف میزنن که اگه من بگم خانوادت اشتباه کردن میخاد منو قورت بده .فقط دخالت میکنن دارم دیونه میشم دوروزه همش تپش قلب میگیرم

کلا خصلت خانواده شوهر همینه عزیزم.

هیچوقت راجب عروس خوب نمیگن.و تو هیچجوره زورت بهشون نمیرسه.تا ۲۰سال دیگه هم بجنگی باز اونا برنده این میدون هستن.پس از الان وااااااقعا حذفشون کن.

جوری حذفشون کن که حتی ببخشید میگما فحشتم دادن پیش خودت بگی ۴تا آدم دیوونه بودن.از دیوونه نمیشه توقع بیشتر گرفت.

بخدا اگر حذفشون کنی.حتی همسرتم بیاد راجبشون حرف بزنه تو دیگه تمایلی به شنیدن راجبشون نداری.حتی احوالشونو هم نگیر.نپرس کی اونجا بود یاچی گفتن.

مادر شوهر کلا موجود عجیبیه.پس چون نمیتونی باهاش بجنگی فقط حذفشون کن.

جنسیت رو هم که پرسیدن هرچی هس با افتخار بگو.

اگر دختر بود بگو دلسوز مادر و پدرشه.و مرتب با کلمات زیبا ذوقش کن.اگر گفتن کاش پسر بود.واکنش نشون نده اصلا.فقط بگو من بخاطر داشتن دخترم خدارو ۱۰۰۰مرتبه شکر میکنم.این جمله دهنشونو میبنده.اگرم پسر بود که دیگه اونا نمیگن چرا.

کلا خصلت خانواده شوهر همینه عزیزم. هیچوقت راجب عروس خوب نمیگن.و تو هیچجوره زورت بهشون نمیرسه.تا ۲۰س ...

اره دقیقا ولی من اگه اینجوری بی جواب بذارمشون خیلی دخالت تو زندگیم دارن نمیذارن یه روز راحت باشیم .حتی مدل نشستنمون نظر میدن.من مادر شوهرم خوبه .خواهراش و برادراشو باباش اذیت میکنن

کلا خصلت خانواده شوهر همینه عزیزم. هیچوقت راجب عروس خوب نمیگن.و تو هیچجوره زورت بهشون نمیرسه.تا ۲۰س ...

دیروز یه استوری درمورد توقع گذاشتم شوهرم ایقد بهش برخورد .اول گیر داد تو.منظورت من بودم گفتم نه تو نبودی گفت پس خانوادمم.خلاصه ایقد گیر که تو چرا اینکارو کردی و همش طرفدار خانوادش .واقعا طرفداریش اذیتم میکنه دیگه.حالا  اون داداشاش چقد استوری میذارن  یه بار به طرفداری من درنمیاد بگه چراگذاشتین

2738