2737
2739
عنوان

سوال از مادرای باتجربه دارم؟

137 بازدید | 13 پست

تازه بچه دار شدم

چندتا سوال دارم

بچه هر چندساعت یکبار توی شب باید شیر بخوره که قندش نیفته؟

ناف دخترم افتاده اما از اون قسمت ناف خون کوچولو میاد چیکار کنم؟

شیرم بچه رو سیر نمیکنه و کمه چیکار کنم زیاد بشه؟

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

هروقت شیر خواست بده 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تقریبا دو ساعت یه بار شیر میخواد.اون خون طبیعی سعی کن با کرم هایی که بهت دادن چربش کنی و این چند وقت همش لباس تمیز تنش باشه خصوصا اون قسمت نافش.قطره شیر افزا دینه بخر و بخور شیرت خیلی خوب میشه

2738

دکتر گفت اگ 3ساعتو نیم بیدار نشد باید بیدارش کنی شیر بدی بهش

قطره شیرافزا بگیر از دارو خونه

پودر شیر افزا

غذای مقوی بخور

ناف هم تا 17،16روز وقت دارع بیوفته

از من بتو نصیحت نزاری یبس شیا

روغن زیتون بخور تا یبس نشی بعدا داغون میشی اگ از اول رعایت نکنی

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

اول به سلامتی و مبارکی انشاءالله قدمش مبارک باشه

دوم هردوساعت یکبار باید بیدارش کنی شیرش بدی

سوم ناف دختر من عفونت کرد مامانم یه کوچولو عسل گداشت روش فورا خوب شد

چهارم قطره شیرافزا.پودر گالاکتومید شیرافزا.غذای چرب مثل آبگوشت و کله پاچه .مایعات فراروان .آبمیوه و دلستر ببین چی میخوری شیرت بیشتز میشه من برنج میخوردم شیرم زیادتر میشد

هر زمان شیر خواست بده بخوره اگر یه زمان تا سه ساعت هم نخورد اشککال نداره ولی بیشتر از این نذار بشه

میتونی قرص شیرافزا بخوری عرق رازیانه

مایعات گرم و مقوی مثل سوپ ماهیجه کاچی 

پروتیین بخوری مثل کباب مرغ

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

منم تازه مادرشدم

دوساعت بیشتر نشه فاصله شیر تو دوماه اول زودتر شد عیب نداره

مراقبباش زیاد گریه نکنه تا دوماهش تموم شه نافش سفت شه در حد قطره عیب نداره اگه میتونی  ی گازاستریل کوچولو بذارروش بعد با ناف بند ببند ی مدت 

من قطره شیر افزا خوردم براشیرم اب و چای زیاد بخور اگه بچت کولیک نداره هنونه اینا بخور اگه داره نخور

رازیانه هم اگه زردی داره نخور

سلام مامانا این یه برنامه هس که متناسب سن بچه هامون برنامه ریزی شده اونجا میتونید ازمادران هم سن وسال بچا هاتون سوال کنید قصه شعر تغذیه کودک و.......

من خودم عضوم پیشنهاد میکنم شماهم عضو شید

میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e