2737
2734
چی؟

این توله اف شد🙁

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
چشات

اهان  بیا

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان    بیا

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
این توله اف شد🙁

کیو میگی

راستی مهسا فک کنم 💉امپول هوام روش اثر کرد نیست😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2731
کیو میگی راستی مهسا فک کنم 💉امپول هوام روش اثر کرد نیست😂

مهسا

اره عزیزممم دکتر بازی کردی با بچم🙁🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅

مهسا اره عزیزممم دکتر بازی کردی با بچم🙁🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅

بچت پررررر

@benimai    

چرا یه دفه رفتی؟

2740

@مهریماهت‍ 

ی دقه نرو حرفامو بشنو بعد 

شاید مردی 

شاید مردم 

نمونه ب دلم ..

خودت میدونی چقد دوست دارم 

پس بیا و حرفامو گوش بده 

من اینبار برم دیگه نمیام 

هیچوقت 

دنیای کثیفیه راحت برا ادم حرف درست میکنن و نمیتونی غلطی بکنی و 

ثابت کنی 

خودت یادته ک بخاطرت حتی با نازلی سرسنگین شدم 

اونوقت میام برم پشت تو بدگویی کنم 

داشت میسوخت و از خودش حرف میزد 

ی دقه حرفامو بشنو بعد برم گورمو گم کنم 

من ی رفیق ندارم اینجا 

تو که دردامو میدونی و رفیقم بودی و شاهد گریه هام نامردی نکن بیا و گوش بده 

من پشت تو حرفی نزدم 

سر جریان الیاسم ک اون از خدا بی خبر حرفارو بهت رسوند 

زینب ک میدونه کیه برو از خودش سوال کن بپرس ببین من گفتم یا از خودش دراورده ک اومد بهم گفت حلالش کنم 

همون قاصدتون و میگم 

من اونم حلال کردم با اینکه باعثِ ب هم خوردن رفاقتمون شد 

چون دلم دریاست  

مهری من حرفی نزدم 

اگرم زدم بدگویی و تمسخر نبوده 

شاید در مورد حرکتی یا ناراحتی ای ک بوده حرف زدیم 

من چیزی راجع بهت نگفتم 

ولی بستن ب دهنم 

نتونستن حریفم شن و جواب بدن خواستن ی جوری بکوبوننم ک نتونم سرمو بالا بگیرم 

ک موفق هم شدن .

شرمندتم رفیق 

بازم باور نمیکنی 

باشه اون دنیا ک خدا هست و روزِ حسابرسی 

امیدوارم اونجا هم من اظهارِ ندامت کنم 

نه تویی ک عاشقتم 

الانم با. اشک چشام اینارو نوشتم 

هیچکس من و درک نکرد 

هیچکی یارم نشد کنارم وایسه 

همه مقابلم ایستادن 

حلالم کن رفیق 

واسه مظلومیتت اشک میریزم نه برا خودِ کثافتم 

ببخش من و 

همین 

@مهریماهت    

@مهریماهت ‍  ی دقه نرو حرفامو بشنو بعد  شاید مردی  شاید مردم  نمونه ب دلم .. ...

بگو

ولی قیامتی هست

نگران هیچی نباشیم.همه چیز مشخص میشه

راست و دروغ همه چی معلوم میشه

خیالی نیست

من دشمنی و کینه ای از کسی ندارم

من فقط آدما رو کنار میذارم

همین

خدا میدونه چقد دلم شکسته 

چند بار خواستم بهت درخواست بدم 

ولی عرور لعنتیم نذاشت 

فقط تو تاپیک پستات و میخوندم و قند تو دلم اب میشد 

حسرت میخوردم ک چرا نمیتونم باهات حرف بزنم ...

بخدا من ادمِ بدی نیستم ...

مهری اونقدی ک ازم هیولا ساختن پیشت 

من بد نیستم 

چرا باور کردی 

چرااااااا باور میکنی 

بازم دلتو شکوندن 

فقط سکوت کردی 

ولی من میفهمم ک دلت خونه و دلت شکست 

من جواب میدم ولی اروم بودنت بیشتر دل میسوزونه لعنتی ..

نذار دم رفتنم شک و شبهه بمونه 

حرف نمیزنی باهام ????

2706