2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بابم خرجمو میداد واقعیتش دلم نمیومد ولی دوماهه رفتم سرکار کلی لباس خریدم دوتا مانتو خریدم ، ولی عید و اینا نخریدم چون اصلا جایی نمیرفتیم این دکتارم خوشم اومد خریدم ،

ولی با شناختی که از خودم دارم میدونم الان که کار میکنم ماهی یدونه مانتورو میخرم😑 خیلی لباس خریدنو دوست دارم حالم خوب میشه اصلا 

2731
آره عزیزم نمیشه کاری کرد...منم شوهرم درآمدش کمه واسه من خرج می‌کنه هرچی بخام ولی واقعا روم نمیشه بخا ...

شوهر من داشته باشه ام کلا بر این عقیده است که وقتی لباس داری دیگه دلیلی نداره بخری. ولی تا دلت بخواد واسه شکم و تفریح پول میده

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!
2738

من سعي ميكنم خودم بدوزم، اينجوري ممكنه ماهي يك مانتو هم براي خودم بدوزم ولي هزينش از نصف هم كمتر ميشه

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم

البته من مجردم وضع مالیمونم‌خوبه 

با توجه ب وضع مالیتون باید خرید کنی نگران حرف مزدم نباش 

فقد وسیله هاتو تمیز نگهدار ست کردن و بلد باش این مهمه 

من زنداییم وضشون خوب نیست ولی اینقد همیشه تمیز و اتوکشیذس و با پول کمش میتونه چی بخره و ست میکنه 

می دونم احمقانس ولی من در سال بالای 10تا مانتو و هر سال عید 2 تا و تابستون سه تا مانتو گرون خوب می خریدم بقیش هم در حد 200هزار تومن هر سال هم  دو تا پالتو یا مانتو بافت و یه کاپشن ولی خداروشکر خیلی خیلی خیلی تلاش کردم از اردیبهشت هیچ مانتویی نخریدم اگه خدا بخواد تصمیم دارم حداقل تا تابستون سال آینده حتی یه دونه هم نخرم مانتو نو زیاد دارم که مارکشم هنوز بهش وصله

می دونم احمقانس ولی من در سال بالای 10تا مانتو و هر سال عید 2 تا و تابستون سه تا مانتو گرون خوب می خ ...

چرا احمقانه عزیزم من عاشق اینم ک همش مانتو بخرم ولی خب درآمدمون اونقدر نیست شما ک داری لذتشو ببر ولی فقط اگه یه مقدار استفاده کردی دلتو زد ب نیازمندی بده شاید دلش شاد شد

چرا احمقانه عزیزم من عاشق اینم ک همش مانتو بخرم ولی خب درآمدمون اونقدر نیست شما ک داری لذتشو ببر ولی ...

اخه پولی که به زحمت درمیاد چرا اینطور خرج بشه مشکل اینه که فقط مانتو نیست من یه مغازه ای هست نزدیک خونه خواهرم همه شال روسری مارک میاره الان قیمتای ارزون ترین شالش فکر کنم 100هزار تومن باشه روسریاش که گرون تره هر بار می رفتم دست خودم نبود معمولا در سال سه بار می رفتم خرید ازش و فقط از اونجا خرید می کردم دوست داشتم کاراشو هر بار می رفتم حداقل سه تا شال و دو تا روسری می گرفتم جدای از اون یه وقتا می رفتم بازار یکی دوتا می گرفتم اون دفعه رفتم چمدون شال و روسریای نو مو نگاه کردم دیدم 28تا شال و روسری نو دارم که یه بارم نپوشیدم تازه حداقل 10تا شال دارم که یه بار بیشتر نپوشدمشون فقط 14تا مانتو کاملا نو دارم اخه می خوام چیکار هرکی ندونه مدلی چیزی هستم ... اخه جز اون کیف و کفش و همه چیز همینجور خریدم می کنم

2706