2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان کرم پلوپز منو گرفته🤐سه ساله ازدواج کردم هنوز ازش استفاده نکردم 

من که ۱۰ ساله استفاده نکردم

برای مهمون ریسک نکن

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵
2738
اگه اولین بارته که درست نکن یا شفته درمیاد یا سفت...هروقت چندبار دستت اومد چقد اب بریزی میتونی یه بر ...

اوهوم چشم

اتفاقا نمیخوام خراب کاری بشه 

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
راستم میگی باشه بعدا درست میکنم مهمونی آشتی کنونه با جاری😕

اوه جاری نه جای این ریسک ها نیست خوشگلم 😁

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵
اوه جاری نه جای این ریسک ها نیست خوشگلم 😁

مخصوصا اینکه قهرم بودیم 😂😂😂البته اونا باید دعوت می‌کردن ها

من چون دوس ندارم برم خدمت اونا مخصوصا اینکه برادر شوهرم گفت دیگه نیا خونمون

دارم یه جورایی باج میدم یه چیز دیگه در مقابلش بگیرم🙄

عزیزم پلوپزتون رو استفاده کردین 

روش پختش چجوریه ؟

پلوپز جهاز منم از اینه برا ۱۲ سال پیش اصلا استفاده نکردم تصمیم گرفتم استفاده کنم حالا میخواستم ببینم شما چجوری برنج میپزی داخل پلوپز

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
عزیزم پلوپزتون رو استفاده کردین  روش پختش چجوریه ؟ پلوپز جهاز منم از اینه برا ۱۲ سال پیش اصلا ...

یک بتر پختم شفته شد والا