2733
2734
عنوان

چاقی بعد از زایمان

107 بازدید | 8 پست

مامانا با چاقی بعد از زایمان چی کردید؟

پسرم هجده ماهشه اما هنوز ده کیلو اضافه وزن دارم 

سر سفره چون پسرم همه چی رو بهم میریزه همیشه عصبی هستم و یا خیلی میخورم و متوجه نمیشم یا کم میخورم و با عجله و حرص طوری که معده درد میگیرم 

شرایط این رو هم ندارم که بچه رو بخابونم بعد نهار بخورم

شبا میخابونمش بعد شام میخورم که ساعت میشه 11 

که همینم خودش باعث چاقی میشه

تو خونه ورزش کن 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم همش نگرانم وزن زیادی اضافه نکنم تو بارداری چون هیکلم خوبه و نمیتونم حوصله ندارم بعد زایمان دوباره رژیم بگیرم ۱۰ ۱۵ کیلو کم کنم 

پس الان ب شدت مراقبم با اینکه دلم خیییلی غذاها و خوراکیا رو میخاد اما جلو خودمو میگیرم و خیلی کم میخورم ازشون 

ک در کل ۵ الی ۶ کیلو اضافه کنم تا آخر بارداری و ن بیشتر 

بچه ک ب دنیا بیاد خود ب خود ۴ الی ۵ کیلو وزن کم میشه همون وزن خودمو حفظ کردم دیگه😶😶

من الان ۵۵ کیلوعم و فوقش میزارم ۶۰ کیلو بشم ن بیشتر دق میکنم 

😶😶😶

تازه الان دیگه نمیتونم وزنمو کم کنم و گرنه در نظرمه حتمااا بعد از بارداری ۵ کیلو وزنمو کم کنم دقیقققق ۵۰ کیلو بشم قد من بلنده تقریبا ۱۶۷ سانتم 

و ب سدت این هیکل بهم میاد و علوسک میشم

2740
من الان ۵۵ کیلوعم و فوقش میزارم ۶۰ کیلو بشم ن بیشتر دق میکنم  😶😶😶 تازه الان دیگه نمیتونم و ...

خدا رو شکر که از خودت راضی هستی علوسک خانوم 

من هم خیلی تو بارداری اضافه نکردم تا اینکه اول ماه نهم بهم دکتر گفت وزن بچه ات 1.5 هیت و این خیلی کمه و احتمال مرگ نوزاد هست 

بهم یه رزیم پر از نشاسته داد و روغن 

تو یک ماه من ده کیلو اضافه کردن تا بچم شد 3200