2737
2734

کسی بوده با خوردنش به موقع پریود بشه یا همیشه تاخیر میاره ؟

هم شمایی که طعم مادری رو چشیدی ،هم شمایی که مثل من منتظری و طعم انتظارو چشیدی،برای مادر شدن من و همه منتظرا میشه صلوات بفرستی؟🙏
میگم کاری که دوفاستون میکنه با متفورمین چ تفاوتی داره ؟

والا نمیدونم دقیق.متفورمین معمولا برای تقویت تخمدان و ضد کیسته

هم شمایی که طعم مادری رو چشیدی ،هم شمایی که مثل من منتظری و طعم انتظارو چشیدی،برای مادر شدن من و همه منتظرا میشه صلوات بفرستی؟🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من میخوردم 

صبر میکردم تا تاریخ پریودم اگه پ میشدم که هیچی اگه نمیشدم ۵ شب شبی دو تا دو فاستون مینداختم بالا  ۵ روز بعد پریود میشدم

منتها رفتم سونو سینه و تو سینه ام پر شده بود کیست رفتم دکتر فوق تخصص پستان و گفت به هیچ وجه نخور قرص هورمونی مخصوصا که سابقه سرطان دارید

بهش گفتم نخورم دو ماه یه بار ممکنه پریود شم گفت  اشکال نداره اصن نشی

دیگه قطش کردم

یه مدتم متفورمین دکتر داد که اصلا بهم نساخت خیلی شدید حالمو بد میکرد 

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
من میخوردم  صبر میکردم تا تاریخ پریودم اگه پ میشدم که هیچی اگه نمیشدم ۵ شب شبی دو تا دو فاستون ...

ینی با خوردنش پری میشدی؟؟

اره میخوردم قطع میکردم ۵ روز بعد پری میشدم

اها پس بعد از قطعش چند روز میکشید تا بشی.همینو میخوام بدونم.

اکثرا شنیدم تا قطعش نکنی نمیشی اگر هم بشی با تاخیره

2738
اها پس بعد از قطعش چند روز میکشید تا بشی.همینو میخوام بدونم. اکثرا شنیدم تا قطعش نکنی نمیشی اگر هم ...

اره دیگه همه قرصای هورمونی همینن قطع ک میکنی چند سه تا ده روز بعدش پریود میشی

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
اره دیگه همه قرصای هورمونی همینن قطع ک میکنی چند سه تا ده روز بعدش پریود میشی

اه حالا پس فعلا سر کارم 🙄