2733
2734

سلام خانما خوبین به خدا امه ضروری نبود نمیگفتم‌بیاین کسی هست از تبریز و ارومیه یه دعانویس برام معرفی کنه زندگیم اره‌م پاشیده شوهرم منو نمیخواد به خاطره حرف و دعاهای مادرشه اصلا تا حالا اینجوری نشده بود حتی بیچاره جاریمم اینجوری کرد طلاقش داد توروخدا ثواب داره معرفی کنین به خدا منم تو این روز عزیز دعاتون می‌کنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم من تبریزی وارومیه نیستم اومدم ببینم چه خبر شده توعاشورا دیدم قضیه چیز دیگه هست انشالله مشکلاتتون حل بشه ناراحت شدم براتون

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
2738
عزیزم من تبریزی وارومیه نیستم اومدم ببینم چه خبر شده توعاشورا دیدم قضیه چیز دیگه هست انشالله مشکلاتت ...

فدات بشم خیلی خسته ام ۲ تا بچه دارم مادرشوهرم دست از زندگی ما برنمیداره 

فدات بشم خیلی خسته ام ۲ تا بچه دارم مادرشوهرم دست از زندگی ما برنمیداره  

خدانکنه

مادرشوهر اگه دخالت کنه ومردهم به حرفش باشه زندگی خیلی سخته خیلی درست بشوهم نیستن

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
شما ادرس یا شماره دارین ازش

شمارشو ی نفر داره میتونم ازش بگیرم البته شماره منزلشه بزنگ بگو آدرس دقیقو بده و هم که ی بیام.اما هم خرج داره هم سلماسه ها یکم‌دوره.خودشم رو نعل اسبو اینجور چیزا دعا درس میکنه

.
2706