2733
2734
عنوان

مادر همسرم

203 بازدید | 11 پست

هفته پنجم بارداري هستم لکه بینی دارم اومدم خونه مادر شوهر م حالا گیر داده که بریم بیرون. اصلا حال آدمو درک نمیکنه. از گذشته خودش میگه من ماه 5 بودم نمیدونستم باردارم کلی کار می‌کردم. خیلی ناراحتم از دستش. همسرمم که هیچی نمیگه. 

میخواستم تو خونم باشم. استراحت کنم. حالا اگه مخالفت کنم بگم نمیام میره تو قیافه. خسته شدم 😢 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکمتو بچسب بگو خیلی درد دارم نمیتونم تکون بخورم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2728

واای نمیدونم قدیمیا چ اصراری دارن ک ما تا ماه نهم نمیدونستیم حامله اییم اصن 😐🤚تا وقتی داشتیم میزاییدیم کار میکردیم 

خوب الان عوض شده ای بابا بگو حاام خوب نیس

دِلِمون بَرآت تَنگ شُده   TINAZ🤰💙#مدافعین_سلامت💓

اولویتت سلامت بچه ات باشه اگه خدای نکرفته بچه ات طوریش بشه همین کلی عیب روت می زاره و جگرت می سوزونه!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2740
میگن که هنوز از بچه خبری نیست. باید حتما کلی شکمم بیاد جلو تا متوجه بشه که باردارم 

مادر شوهر من چون ۳ سال بچه دار نشدم با وجودی که الان باردارم مدام یادآوری میکنه که یادته ۳ سال نازایی داشتی😑

خدایا شکرت بخاطر همه چی 
واای نمیدونم قدیمیا چ اصراری دارن ک ما تا ماه نهم نمیدونستیم حامله اییم اصن 😐🤚تا وقتی داشتیم میزای ...

همشونم تا قبل ازدواج دور کمرشون ۴۰ سانت بوده😂😂😂

همسرم:جان منی به مختصر❤