2737
2734
عنوان

کاری به کار هم نداشته باشیم

549 بازدید | 40 پست

کاری به کارِ هم نداشته باشیم.

یکی دیوانه‌ی اهل بیت است، یکی فقط احترام می‌گذارد، یکی هم اعتقادی ندارد. یکی با شرکت در مراسم مذهبی و هیئت و حرم، حالش خوب می‌شود، یکی در تنهایی، یکی هم جور دیگر!

یکی باور دارد، یکی باور ندارد.

اعتقاد، یک مسئله‌ی کاملا شخصی ست. کافیست فقط انسان باشیم، کافیست در رفتارهایمان افراط نکنیم تا اعتقادمان برای سایرین، قابل احترام باشد؛

کافیست باورهای ما موجب رنجش و آزارِ هیچ کس نشود. کمال اعتقاد ما، به نوع رفتار و گفتار خودمان وابسته است!

این روزها و این شب‌ها، مراقب حرف‌ها و رفتارهایمان باشیم، مبادا دلی برنجد و اشکی بریزد و عرش آسمان بلرزد.

حسین، برای آزادگی جنگید تا زیر بارِ ظلم و تحمیل و اجبار نرفته باشد. بیایید دیگران را اسیرِ اعتقادات و باورهای خودمان نکنیم!

هیچ آدمی برده‌ی طرز نگرش هیچ آدم دیگری نیست، انسان‌ها حق انتخاب دارند.

خوب باشیم و به جای خشونت و تعصب، انسانیت را گسترش دهیم، بدون شک، غایت تمام آیین‌ها رسیدن به کمالِ انسانی‌ست.

حواسمان باشد؛ مبادا از دین و ایمانِ ما، فقط نام و یاد و خاطره‌اش بماند!

مبادا در نهایت غرور و خودبینی، مسیر را گم کنیم!

👤نرگس صرافیان طوفان‌

من‌ بخاطر‌ این‌ حرفا‌ ‌ میخام‌ کاربریمو‌ لغو‌ کنم‌. توهین‌ زیادی‌ شنیدم

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

چرا میخوای لغو کنی؟ بیا با هم صحبت کنیم

بسم الله .شادی دل حضرت فاطمه ی زهرا صلوات بفرستین. همیشه خیالت راحت باشه که تنها نیستی و خدا هست . همیشه یادتون باشه مهم آخرته که ابدی و جاودانست و باید برای اون تلاش کنیم و تا میتونیم عبادتای رنگارنگ و مختلف و خوب جمع کنیم و انجام بدیم. همیشه یادتون باشه حق الناس رو خدا نمیبخشه مگر اینکه رضایت اونی که حقش خورده شده رو بگیرین . پس مواظب باشین تا انواع حق الناس ها رو که خیلیاش مادی نیست مثل زود قضاوت کردن و دل شکستن و ... رو انجام ندیم . همیشه حواسمون باشه که حواسمون به خدا و امام زمان باشه . سلامتی و فرج آقا امام زمان صلوات

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب شما چیکار مردم داری که تاپیک میزنی که هم توهین به خودت بشه یا امام حسین و این شب ها 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2731

خیلی عااالی ولی نویسنده خودش هم عقایدش رو در این متن گنجونده و یه جورایی تحمیل کرده!

ربط این دو جمله پشت سر هم به همدیگه چیه ؟! 

"حسین، برای آزادگی جنگید تا زیر بارِ ظلم و تحمیل و اجبار نرفته باشد. بیایید دیگران را اسیرِ اعتقادات و باورهای خودمان نکنیم! "

شباهت چیزی که یزید اجبار میکرد با عقاید امام حسین (ع) چیه ؟امام حسین برای احیای امر به معروف و نهی از منکر شهید شد .

چیزی که تو این متن دیده نمیشه !

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

واقعا بعضی از کاربرا انقدر وحشین یه سوالم ک میپرسی میپرن بهت

این کاربری برای ۳نفره
خب شما چیکار مردم داری که تاپیک میزنی که هم توهین به خودت بشه یا امام حسین و این شب ها 

ایشون دیروز تا حالا تاپیک می‌زنند هیت نرید نذری نگیرید چیکار مردم دارن هر کس هر کار دلش میخواد میکنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

والا ماهای که نمیریم هیت به این معنا نیست که اعتقادی نداریم و اونکه میره دیوونه ی امام حسینه

الان خود عقل و امام حسین هم راضیه به خاطر کرونا و حون همدیگه رعایت کنیم

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
والله هرکی یه اعتقادی داره نمیدونم چرا دارن میپرن به مذهبیا لیک یاحسین✌

اتفاقا مذهبی ها هم به بقیه زیاد میپرن. یک کلمه ک میگی میگن توهین کردی 

این کاربری برای ۳نفره
والا ماهای که نمیریم هیت به این معنا نیست که اعتقادی نداریم و اونکه میره دیوونه ی امام حسینه الان خ ...

خب نمیرید اما دیگه کار به بقیه هم ندارین الان تو اون تاپیک یکی میگفت انشالله همه مذهبی ها کرونا بگیرن بمیرن راحت بشیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کاش همه میفهمیدن ولی متاسفانه اکثرا نمیفهمن و اصرار دارن اعتقادشون و تحمیل کنن

من اصلا با کسی بحث نمیکنم و از اعتقادم با کسی حرف نمیزنم 

ولی اطرافم کسایی هستن نماز اول میخونن دل میشکنن ، تو کار همه دخالت میکنن، تهمت و غیبت نون شبشونه، فخر فروشی ، سرک کشیدن تو زندگی شخصی دیگران و بردن آبرو جز تفریحاتشون هست

جالبش اینا خودش خیلی آدمهای سطح پایین و. بی هنری هستن

2706