2733
2734
عنوان

لطفا راهنمایی می‌کنید؟

53 بازدید | 12 پست

بچه ها من حدود دو ساله که مادرم رو از دست دادم و توی یک شهر همسرم که خیلی از شهر خودمون دوره زندگی می‌کنم.. الان پدر و خواهرم با هم زندگی میکنن که مجرده.. راستش یه جورایی هم همه کاره خواهرمه.. پدرم خیلی مسنه.. از اول کرونا خواهرم از قول بابام گفت نیایین اینجا.

همسرمم مدام می‌گفت بریم سر بزنیم.. خیلی دلشکسته بودم.. امروز یهویی خواهرم زنگ زد و گفت بیایین.. خوشحال شدم ولی دیدم همسرم رفت توی قیافه.. بلیتم گرفتیم برای پس فردا

ولی خیلی نگرانم.. هم می‌ترسم یه وقت مشکلی بابت کرونا پیش بیاد، هم دفعات قبل خواهرم خیلی باهام دعوا می‌کرد، می‌ترسم دعوا و .. پیشبیاد.. خیلی دلم گرفته و اضطراب دارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پرسیدم می‌گه نه واقعا گفتم.. از سالگرد مامانم دیگه نرفتم اونجا حدود ۱۰ ماهه.. خیلی دلم هوای اونجا رو کرده.. جلوی خانواده شوهرمم روم نمیشه که نمیرم اونجا.. برای همین زود قبول کردم

براتون صلوات فرستادم. سلامت باشین. خدا به همراتون

ممنونم از اینکه جواب دادید.. خیلی احساس تنهایی می‌کنم.. انشاءالله خودتون و عزیزانتون همیشه در پناه خداوند شاد و سلامت باشید.