2733
2734
@edlayd     سلام خواهرمهربون.دردم رو میگم هر دعایی که می دونی اثرش زیاده برای دلم بخون & ...

عزیزم چقدر دلت پره 😭 باشه حتما دعات میکنم عزیزم خواهش میکنم دعای خوبت رو از من هم دریغ نکن❤

﷽ __بِسمِ رَبِّ چشمهایَش  ❤۹۹/۹/۹ 
عزیزم چقدر دلت پره 😭 باشه حتما دعات میکنم عزیزم خواهش میکنم دعای خوبت رو از من هم دریغ نکن❤

ممنونم خواهر گلم.منم دعاتون می کنم.😢😢😢من مادر ندارم.خواهر شوهرم موقع زایمانم با میل خودش اومد کمکم بعدش پیش همه آبرومو بردن با خواهراش بخاطر سوء برداشت هاشون.😢😢😢همیشه همینن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@کوویدنوزده    

سلام خواهرمهربون.دردم رو میگم هر دعایی که می دونی اثرش زیاده برای دلم بخون  وابجد هر چی رو بگی می خونم.

دعا کنید زندگی خواهرم از هم نپاشه وخوب بشه وبچه ش به حق حضرت رقیه س راه بره وشفا پیدا کنه وحرف بزنه وسلامت باشه وشوهرش سر عقل بیاد واهل زن وزندگی بشه.😢😢😢

برای برادرام دعا کنید شفا پیدا کنن وپدرم با آبرو به زندگیشون ادامه بدن وسالم باشن وسایه شون بالا سر ما هم باشه.ما مادر ندلریم غم بزرگیه.😢😢😢

دعا کنید روح مادرم شاد باشه وشرایطی بوجود بیاد که بتونیم نماز وروزه ی قضاشونو ادا کنیم😢😢😢

دعا کنید یه دختر وپسر مومن که شنیدم تو زندگیشون بخاطر محل زندگیشون گره کور افتاده وا بشه بدست حضرت رقیه س.

واما خودم 😢😢😭دعا کنید برای زندگیم دعا کنید بچه های طفل معصومم سالم وصالح باشن وبا آرامش بزرگشون کنم.دیگه نزنمشون بخاطر شرایط روحی بدی که اطرافیانم در من بوجود آوردن.

مادرشوهرم با دختراش نشستن پای شوهرم وبا دروغ وتهمت وتوهماتشون محبت همسرم نسبت به منه بیچاره رو کم کردن.سلامتیمو ازم گرفتن.آرامشم رو گرفتن.یا حضرت رقیه شما رو قسم به گلوی بریده ی پدرتون دستی به سر وروی زندگی منم بکش خانم جان.خانم جانم اینا که اینهمه دم از زیارت پدر شما میزنن میبینید با من وزندگیمو جوونیم چه کردن؟خانم جان چقدر درد تو دلم ریخته وشما خبر دارید.کمکم کنید تا نبرم وزبان بدگویانم رو کوتاه کنید ودرخواستم ازشما اینه مکرشون رو به خودشون برگردونید ورسواشون کنید.محبت همسرم وسلامتی وآرامشم رو برگردونید خانم جان.کمکم کنید دعام کنید بنده ی خوب خدا باشم.این همه بدی دیدم بی راهه نرم .😢😢😢😢😢ای خدا دلم خونه

خواهر گلم از امام حسین ع بخواهید زندگی با آبرو وعزت قسمت پدرم بشه.

دعا کنید تصمیماتی در زندگی بگیریم که بخدا نزدیک تر بشیم وخدا رو راضی وخشنود کنیم.

کلی تو دلم حرفه که نمی تونم بگم.

خواهر جان نمی دونم ازم چی می خوان بخصوص خواهرشوهرام.خیلی اذیتم از دستشون.البته در ظاهر خوبن ولی پشت سر واویلان.

تازه بمن میگن سیاست داره!دیوانه ام کردن.نماز خوندنم سیاسته کمک کردنم سیاسته.آروم حرف زدنم سیاسته!داد نزدنم سیاسته.دعا کن بفهمن دارن با من وزندگیم چه می کنن.سپردمشون به امام حسین ع.بسپرشون به آقام ابالفضل ع که دست از سر من وزندگیم بردارن.نمی دونم حسادته نمی دونم من بدم نمی دونم چیه که اینقدر بدگویان دوربرم دارن تو زندگیم جنجال میکنن.دعا کن به خودشون وزندگیشون برگرده.

دعا کن بنده خوب خدا باشم.دعا کن محبت همسرم برگرده.دعا کن شهید بشم.

دعایی بگید بخونم تا آنچه برای کردن ومی خواستن برگرده سر سفره ی خودشون ومکرشون برای شوهرم وهمه برملا بشه.😢😢😢😢

سلام خواهرمهربون.دردم رو میگم هر دعایی که می دونی اثرش زیاده برای دلم بخ ...

@شهـــبانو_ســـیما    

سلام 

یه بار تو همین سایت دیدم که ۳۶۰ بار ذکر شریف یا الله اعلم رو بگید برای آشتی ومعلوم شدن مقصر ماجرا.امتحان کن خواهر.

صلوات فرستادم براتون.

2731
@شهـــبانو_ســـیما     سلام  یه بار تو همین سایت دیدم که ۳۶۰ بار ذکر شریف یا الله ...

سلامم عزیزززززم ممنونممممم😍خیلی گلی

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
@مامان_محمدمحسن     سه تا بالاتر پست گذاشتم برای کابر کووید نوزده.میشه بخونی واگر قم رفت ...

سلام عزیزم . با نوشته ات گریه کردم، انگار از دل من نوشته بودی، منم مشکل تو رو دارم ، ولی جور دیگه اش و آدمای دیگه ای، بخدا خسته شدم از بس محبت کردم که محبت ببینم ، خوبی کردم که خوبی ببینم ، همه این راهکارهایی که تو تاپیکم گفتین، رو تو این هفت سال انجام دادم. چرا به خاطر ذره ای محبت دیدن ، ذره ای آرامش باید خواهش و تمنا کنم ، هر سری دنبال فلان سوره محبت و فلان دستور باشم ، چرا همیشه من باید خوب باشم؟ در آخر هم بخاطر چندتا حرف و تهمت ، اینجوری یخورده آرامشم بره. دو هفته است قهره ، اینبار من نرفتم برای آشتی، همه وجودم میگه نرو ... انگار سرد شدم بهش . نمی‌دونم چی بگم. 

از خدای بزرگ می‌خوام به حق حضرت معصومه آرامش رو به زندگیت برگردونه، ومحبتت رو تو قلب و مغز و عقل شوهرت قرار بده، جوری که فقط و فقط خوبی‌های تو رو ببینه و حرفهای تو براش مهم باشه . 🙏🙏🌹🌹🌹

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
سلام عزیزم . با نوشته ات گریه کردم، انگار از دل من نوشته بودی، منم مشکل تو رو دارم ، ولی جور دیگه اش ...

سلام خواهر گلم.

منم خیلی دلم غم داشت که چرا باید برای محبت همسرم دنبال سوره وآیه و...باشم وآخر سر خواهر ومادرش راحت آخر هفته اونو ازم بگیرن.بخصوص صبحهای ماه رمضون که بیدار میشدم وتو اب فوت میکردمو همسرم تشنه نبود.ولی الان وقتی از دیگران میشنوم که این کار نتیجه داده بازم خدا کمکم می کنه وادامه میدم دعا کنید بی اثر نباشه منکه چیز بدی از خدا نمی خوام.😢😢😢

بخدا من دوست ندارم همسرم به پدر ومادر وخواهراش بدی کنه.منم تا یه وقتی خیلی دوستشون داشتم ولی الان دوستشون ندارم.

ولی اونا خانواده ی همسرم هستن ومن راضی نمیشم بهشون بدی کنه ولی از خدا می خوام ازشون نگذره.

اونا بی انصافن هر بدی میبینن می نویسن پای من.

به همسرم هم انقدر محبت می کنن که الان بیشتر هواشونو داره وبخاطر اونا با من خیلی بیشتر از قبل بد میشه.

2738
سلام عزیزم . با نوشته ات گریه کردم، انگار از دل من نوشته بودی، منم مشکل تو رو دارم ، ولی جور دیگه اش ...

یه بارم تو همین سایت خوندم ذکر شریف یا الله اعلم ۳۶۰ بار برای آشتی وروشن شدن حقایق خوبه.امتحان کن خواهر.

دلم برای محمد محسن شما امروز خون بود.خدا صبر بده بشما.سختی کشیدی گلم از خدا می خوام دیگه روی آرامش به زندگیت باز بشه وهیچ غمی نداسته باشی.

شمام دعام کن همسرم این همه مامانی نباشه ولی احترام مادرشو نگه داره.وخدا مادر وخواهراشو جوابشونو بده.وبه همسرم حق رو نشون بده که اونا کرم می ریزن.خواهرشوهرام شش تان.با مادرشون هفت تا.همش دنبال عیب وایراد از من هستن وبهم خوب گزارش میدن.وبه ناحق پشت هم هستن.خدا ازشون نگذره الهی خیر نبینن.من وقتی باردار بودم مادرم فوت شدن اینقدر عذاب نکشیدم .اون موقع من دوست داشتم جای مادرم بمیرم تا برادرام بی مادر نشن ولی قلبم الان ازین تهمت ها بیشتر فشرده شد.

خواهر عزیرم خواهری کن وبرام دعا کن.منم برای آشتی شما وهمسرتون ۵ تسبیح صلوات هدیه به امامزاده شهرمون می کنم.

اینا سر بارداری وزایما نهای من  وبعدش طوری بی مادریم رو به سرم کوبیدن که خدا می دونه وبس.الهی دخترای مادرشوهرم ببینن وبکشن روزایی که سر من اوردن الهی بدترشو ببینن خدا خیرشون نده به حضرت ابوالفضل ع قسم بهم بدی کردن ولی در ظاهر همه میگن خوبی کردن.نمیذارن راحت باشم الهی تو دنیا وآخرت ناراحت باشن.

دعا کنید واز خدا برام زندگی خوب بخوایید.

خواهر خوبم دلم خونه.همیشه می بخشیدم والان همسرم مثل همیشه اینو ازم می خواد ومن دیگه نمی خوام.برای همین من شدم آدم بده.مادر وخواراش که آتیش بپا کردن والان از دور آب شدم منو میبینن وبی محلی همسرم رو کیف می کنن اونا خوبان.

دعا کن خدا هر زبان بدگویی رو از زندگی من کوتاه کنه.وبه خودشون برگردونه.هر حسودی رو از من وخانوادم دور کنه.

کاش مادرم بود تا کسی موقع زایمانم کمکم نمی کرد.

@دخترباهوش2000    

سلام خواهرمهربون.دردم رو میگم هر دعایی که می دونی اثرش زیاده برای دلم بخون  با حال خوبت.به امام حسین ع وحضرت ابالفضل ع بگو بهار دلش براتون تنگه.

میشه خواهرانه امشب دعا کنی؟

دعا کنید زندگی خواهرم از هم نپاشه وخوب بشه وبچه ش به حق حضرت رقیه س راه بره وشفا پیدا کنه وحرف بزنه وسلامت باشه وشوهرش سر عقل بیاد واهل زن وزندگی بشه.😢😢😢

برای برادرام دعا کنید شفا پیدا کنن وپدرم با آبرو به زندگیشون ادامه بدن وسالم باشن وسایه شون بالا سر ما هم باشه.ما مادر ندلریم غم بزرگیه.😢😢😢

دعا کنید روح مادرم شاد باشه وشرایطی بوجود بیاد که بتونیم نماز وروزه ی قضاشونو ادا کنیم😢😢😢

دعا کنید یه دختر وپسر مومن که شنیدم تو زندگیشون بخاطر محل زندگیشون گره کور افتاده وا بشه بدست حضرت رقیه س.

دعا کنید برای زندگیم دعا کنید بچه های طفل معصومم سالم وصالح باشن وبا آرامش بزرگشون کنم.دیگه نزنمشون بخاطر شرایط روحی بدی که اطرافیانم در من بوجود آوردن.

مادرشوهرم با دختراش نشستن پای شوهرم وبا دروغ وتهمت وتوهماتشون محبت همسرم نسبت به منه بیچاره رو کم کردن.سلامتیمو ازم گرفتن.آرامشم رو گرفتن.یا حضرت رقیه شما رو قسم به گلوی بریده ی پدرتون دستی به سر وروی زندگی منم بکش خانم جان.خانم جانم اینا که اینهمه دم از زیارت پدر شما میزنن میبینید با من وزندگیمو جوونیم چه کردن؟خانم جان چقدر درد تو دلم ریخته وشما خبر دارید.کمکم کنید تا نبرم وزبان بدگویانم رو کوتاه کنید ودرخواستم ازشما اینه مکرشون رو به خودشون برگردونید ورسواشون کنید.محبت همسرم وسلامتی وآرامشم رو برگردونید خانم جان.کمکم کنید دعام کنید بنده ی خوب خدا باشم.این همه بدی دیدم بی راهه نرم .😢😢😢😢😢ای خدا دلم خونه

خواهر گلم از امام حسین ع بخواهید زندگی با آبرو وعزت قسمت پدرم بشه.

دعا کنید تصمیماتی در زندگی بگیریم که بخدا نزدیک تر بشیم وخدا رو راضی وخشنود کنیم.

کلی تو دلم حرفه که نمی تونم بگم.

خواهر جان نمی دونم ازم چی می خوان.

تازه بمن میگن سیاست داره!دیوانه ام کردن.نماز خوندنم سیاسته کمک کردنم سیاسته.آروم حرف زدنم سیاسته!داد نزدنم سیاسته.دعا کن بفهمن دارن با من وزندگیم چه می کنن.سپردمشون به امام حسین ع.بسپرشون به آقام ابالفضل ع که دست از سر من وزندگیم بردارن.نمی دونم حسادته نمی دونم من بدم نمی دونم چیه که اینقدر بدگویان دوربرم دارن تو زندگیم جنجال میکنن.دعا کن به خودشون وزندگیشون برگرده.

دعا کن بنده خوب خدا باشم.دعا کن محبت همسرم برگرده.دعا کن شهید بشم.

تو همین تاپیک پست قبلم رو بخون @sffs    

خوندم عزیزم...

خودت تا میتونی ذکر یاودوود  بگو ویا جوادالئمه...

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
2706