2737
2739
@anahita4     سلام خیلی خوشحالم که فردا عقدتونه واز خدا می خوام که خوشبخت باشی وهیچ غمی ...

سلام عزیز دلم 

خیلی ممنون از محبتت آبجی جانم❣😘شرمندم کردی به خدا 

چشم رنگی جونتونم😍🤍😂
سلام عزیز دلم  خیلی ممنون از محبتت آبجی جانم❣😘شرمندم کردی به خدا

الهی که خوشبخت بشی.فقط دعا کن مادرشوهرتون ودختراشم خوب باشن.چون واقعا تو زندگی اثر میذارن.

نمی دونم ازم چی می خوان.

تازه بمن میگن سیاست داره!دیوانه ام کردن.نماز خوندنم سیسته کمک کردنم سیاسته.آروم حرف زدنم سیاسته!داد نزدنم سیاسته.دعا کن بفهمن دارن با من وزندگیم چه می کنن.سپردمشون به امام حسین ع.بسپرشون به آقام ابالفضل ع که دست از سر من وزندگیم بردارن.نمی دونم حسادته نمی دونم من بدم نمی دونم چیه که اینقدر بدگویان دوربرم دارن تو زندگیم جنجال میکنن.دعا کن به خودشون وزندگیشون برگرده.

دعا کن بنده خوب خدا باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی که خوشبخت بشی.فقط دعا کن مادرشوهرتون ودختراشم خوب باشن.چون واقعا تو زندگی اثر میذارن. نمی دونم ...

الهی فدات شم من 😥😥😥😥

خواهرشوهرم ندارم برادرشوهرم۱۳ سالشه بچست هنوز

امیدوارم به حق همین شبهای محرم خدا خواهرشوهر و مادر شوهرتو سرشونو گرم کنه اصلا نتونن بهت فکر کنن 😕 کار خوبی میکنی گلم بسپرشون به ائمه.انشاالله خدا گره از کارت باز کنه

چشم رنگی جونتونم😍🤍😂
2731

سلام خواهرمهربون.دردم رو میگم هر دعایی که می دونی اثرش زیاده برای دلم بخون سر مزار سردار.بهشون بگو بهار دلش براتون تنگه.بگو بهار مثل مادرش ،برای شما هم بی تابی می کنه ودلش درست همانجور میگیره

میشه برای منم دعا کنید.اسمم بهار هست.

دعا کنید زندگی خواهرم از هم نپاشه وخوب بشه وبچه ش به حق حضرت رقیه س راه بره وشفا پیدا کنه وحرف بزنه وسلامت باشه وشوهرش سر عقل بیاد واهل زن وزندگی بشه.😢😢😢

برای برادرام دعا کنید شفا پیدا کنن وپدرم با آبرو به زندگیشون ادامه بدن وسالم باشن وسایه شون بالا سر ما هم باشه.ما مادر ندلریم غم بزرگیه.😢😢😢

دعا کنید روح مادرم شاد باشه وشرایطی بوجود بیاد که بتونیم نماز وروزه ی قضاشونو ادا کنیم😢😢😢

دعا کنید یه دختر وپسر مومن که امروز شنیدم تو زندگیشون بخاطر محل زندگیشون گره کور افتاده وا بشه بدست حضرت رقیه س.

دعا کنید برای زندگیم دعا کنید بچه های طفل معصومم سالم وصالح باشن وبا آرامش بزرگشون کنم.دیگه نزنمشون بخاطر شرایط روحی بدی که اطرافیانم در من بوجود آوردن.

مادرشوهرم با دختراش نشستن پای شوهرم وبا دروغ وتهمت وتوهماتشون محبت همسرم نسبت به منه بیچاره رو کم کردن.سلامتیمو ازم گرفتن.آرامشم رو گرفتن.یا حضرت رقیه شما رو قسم به گلوی بریده ی پدرتون دستی به سر وروی زندگی منم بکش خانم جان.خانم جانم اینا که اینهمه دم از زیارت پدر شما میزنن میبینید با من وزندگیمو جوونیم چه کردن؟خانم جان چقدر درد تو دلم ریخته وشما خبر دارید.کمکم کنید تا نبرم وزبان بدگویانم رو کوتاه کنید ودرخواستم ازشما اینه مکرشون رو به خودشون برگردونید ورسواشون کنید.محبت همسرم وسلامتی وآرامشم رو برگردونید خانم جان.کمکم کنید دعام کنید بنده ی خوب خدا باشم.این همه بدی دیدم بی راهه نرم .😢😢😢😢😢ای خدا دلم خونه

خواهر گلم از سردار بخواهید زندگی با آبرو وعزت قسمت پدرم بشه.

دعا کنید تصمیماتی در زندگی بگیریم که بخدا نزدیک تر بشیم وخدا رو راضی وخشنود کنیم.

کلی تو دلم حرفه که نمی تونم بگم.

mamanpaniya@

2740
چشم حتما.ممنونم عزیزم.

سلام بهار عزیزم.الان برات نامه نوشتم و گذاشتم لای قرآن.برای آرامش و سلامتیت و اینکه با دل خوش کنار بچه ها و خانواده ت باشی دعا کردم.از خدا خواستم دشمناتو ازت دور کنه و هرچی میخوای بهت بده و دلت غرق از شادی باشه.بهار عزیزم امیدوارم بهترین ها برات پیش بیاد.الانم بخند و پاشو یه چایی داغ بریز و با آرامش و یاد خدا نوش جون کن.فقط واسه منم خیلی دعا کن خیلی محتاجم که خدا برام معجزه کنه عزیزم.همیشه دعام کن.نامه ی تو هم همیشه لای قرآنمه.مواظب خودت باش بهار عزیزم.

سلام بهار عزیزم.الان برات نامه نوشتم و گذاشتم لای قرآن.برای آرامش و سلامتیت و اینکه با دل خوش کنار ب ...

سلام دلم رو شاد کردی.خدا دلتونو شاد کنه.به نیت شما یه تسبیح آیت الکرسی هدیه به شهدا می خونم.متشکرم

سلام دلم رو شاد کردی.خدا دلتونو شاد کنه.به نیت شما یه تسبیح آیت الکرسی هدیه به شهدا می خونم.متشکرم

مرسی بهار عزیزم.اصلا غصه نخور با شاد بودن زندگیتو پیش ببر.خدا بزرگه مطمئن باش همه چیز درست میشه. 

بهار عزیزم تو که دلت پاکه برام دعا کن عشقم برگرده دعا کن خدا بخواد و اون برگرده. دلم سیاه شد از غم نبودنش،دعا کن معجزه بشه بهار عزیزم.

مرسی بهار عزیزم.اصلا غصه نخور با شاد بودن زندگیتو پیش ببر.خدا بزرگه مطمئن باش همه چیز درست میشه.&nbs ...

سلام

ترنم عزیز.امیدتون بخدا باشه.از خدا می خوام جوری دلتونو شاد کنه که خودتونم باور نکنید چی شد وچطور شد...

@مهربانی1    

سلام

مهربان خانم.میشه پست های درد ودلم رو بخونی وبرام خواهرانه سر زایمانتون دعا کنی؟اسمم بهار هست.

سایز ۱ خوبه هر چند بچه ریز باشه.

براتون دعا می کنم زایمانتون آسون باشه وقرآن می خونم.

@edlayd    

سلام خواهرمهربون.دردم رو میگم هر دعایی که می دونی اثرش زیاده برای دلم بخون  با حال خوبت.به امام حسین ع وحضرت ابالفضل ع بگو بهار دلش براتون تنگه.

میشه خواهرانه امشب دعا کنی؟

دعا کنید زندگی خواهرم از هم نپاشه وخوب بشه وبچه ش به حق حضرت رقیه س راه بره وشفا پیدا کنه وحرف بزنه وسلامت باشه وشوهرش سر عقل بیاد واهل زن وزندگی بشه.😢😢😢

برای برادرام دعا کنید شفا پیدا کنن وپدرم با آبرو به زندگیشون ادامه بدن وسالم باشن وسایه شون بالا سر ما هم باشه.ما مادر ندلریم غم بزرگیه.😢😢😢

دعا کنید روح مادرم شاد باشه وشرایطی بوجود بیاد که بتونیم نماز وروزه ی قضاشونو ادا کنیم😢😢😢

دعا کنید یه دختر وپسر مومن که شنیدم تو زندگیشون بخاطر محل زندگیشون گره کور افتاده وا بشه بدست حضرت رقیه س.

دعا کنید برای زندگیم دعا کنید بچه های طفل معصومم سالم وصالح باشن وبا آرامش بزرگشون کنم.دیگه نزنمشون بخاطر شرایط روحی بدی که اطرافیانم در من بوجود آوردن.

مادرشوهرم با دختراش نشستن پای شوهرم وبا دروغ وتهمت وتوهماتشون محبت همسرم نسبت به منه بیچاره رو کم کردن.سلامتیمو ازم گرفتن.آرامشم رو گرفتن.یا حضرت رقیه شما رو قسم به گلوی بریده ی پدرتون دستی به سر وروی زندگی منم بکش خانم جان.خانم جانم اینا که اینهمه دم از زیارت پدر شما میزنن میبینید با من وزندگیمو جوونیم چه کردن؟خانم جان چقدر درد تو دلم ریخته وشما خبر دارید.کمکم کنید تا نبرم وزبان بدگویانم رو کوتاه کنید ودرخواستم ازشما اینه مکرشون رو به خودشون برگردونید ورسواشون کنید.محبت همسرم وسلامتی وآرامشم رو برگردونید خانم جان.کمکم کنید دعام کنید بنده ی خوب خدا باشم.این همه بدی دیدم بی راهه نرم .😢😢😢😢😢ای خدا دلم خونه

خواهر گلم از امام حسین ع بخواهید زندگی با آبرو وعزت قسمت پدرم بشه.

دعا کنید تصمیماتی در زندگی بگیریم که بخدا نزدیک تر بشیم وخدا رو راضی وخشنود کنیم.

کلی تو دلم حرفه که نمی تونم بگم.

خواهر جان نمی دونم ازم چی می خوان.

تازه بمن میگن سیاست داره!دیوانه ام کردن.نماز خوندنم سیاسته کمک کردنم سیاسته.آروم حرف زدنم سیاسته!داد نزدنم سیاسته.دعا کن بفهمن دارن با من وزندگیم چه می کنن.سپردمشون به امام حسین ع.بسپرشون به آقام ابالفضل ع که دست از سر من وزندگیم بردارن.نمی دونم حسادته نمی دونم من بدم نمی دونم چیه که اینقدر بدگویان دوربرم دارن تو زندگیم جنجال میکنن.دعا کن به خودشون وزندگیشون برگرده.

دعا کن بنده خوب خدا باشم.دعا کن محبت همسرم برگرده.دعا کن شهید بشم.

2706