2752
2734
عنوان

بياييد لطفا

333 بازدید | 56 پست

دوستان من يه پسري رو خيلي دوس داشتم پيداش كردم و شمارشم پيدا كردون و اينستا فالوش كردم اومد دايركت گفت ازت خوشو اومده و الان نزديك ٣ ماهه با هميم منو فقط تو عكس ديده ميگم از مرخصي سربازي بياد منو ببينه ميترسم پشيمون شه بگه زشتي من اونو بيرونم ديدم اونم ديده أما يادش نيست لطفا بگيد چيكار كنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نگو دوباره میخوای عکس بذاری🤦‍♀️

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

از چی میترسی عزیزم تو عکس دیدت دیگع البته اگه عکسو از این رو ب اون رو نمیکنی ونمیفرسی 😅

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

به قرآن خوشکلی عه زشت منم اصلا😒

💕زندگی داشتن دارایی های ماورایی نیست زندگی داشتن آرامشه،و این آرامش به فکر تو بستگی داره.فکرتو حبس نکن..پروازش بده... رویا بباف و بساز🌈
2706