2737
2734
عنوان

مهمون دارم فردا بیاین ببینید منوم خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 50 پست
بعد از هرکسی میپرسن میگن ما واسه تفریح نمیریم.... سفر شغلیه😐

عزیزم من دی پارسال رفتم اهواز این هفت ماهه اصلا سفر نرفتم با اینکه به شدت اهل سفریم این اقا هم خانومش کارمنده بعد از چند ماه اومده به پدر و مادرش سر برنه ما حتی هيئت هم نرفتیم امسال 

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون وقت من خونه خواهرمم میترسم برم شام بخورم😭😭بخاطر یه عده ای باید خونه نشین باشیم اخرشم آمار بره ...

والا من الان شهر غریب بی کس و تنها نرفتم شهرستانمون الان تلویزیون همه شبکه ها داره زنده مراسم عزاداری همه شهرها رو نشون میده اینقدرم شلوغه😓😭😭😭

تو رو خدا ماسک بزنید 😢😢😢😢
والا من الان شهر غریب بی کس و تنها نرفتم شهرستانمون الان تلویزیون همه شبکه ها داره زنده مراسم عزادار ...

دقیقا😔

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2731
روز عاشورا چجوری دلتون میاد مهمونی بدید و شاد بگذرونید دور همدیگه........ 

مگه قراره بزن و بکوب کنیم؟ ما حتی تخمه هم نمیخوذیم تو محرم اما وقتی مهمان میگه میخوام بیام هیچوقت نمیگم نیا چون در خونم به روی همه بازه

والا من الان شهر غریب بی کس و تنها نرفتم شهرستانمون الان تلویزیون همه شبکه ها داره زنده مراسم عزادار ...

والا امسال تو خونه ایم کلا 

منو که خوبه

اما من هم تهرانم و مامانم اهواز

اگر همین الان بیاد

که نمیاد جرأت ندارم در رو براش باز کنم😢😢😢

با اینکه یک سال و نیم هست ندیدمش 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2738
چه طور جرات می کنید کسی که از یه شهر دیگه اونم اهواز می یاد رو خونه تون راه بدید؟!

چون خودشون خیلی رعايت میکنن بعدم وقتی میگن میخوایم بیاییم نمیتونم بگم نه اما خودم جایی نمیرم و همش خونم ولی در خونم به روی مهمان بازه

عزیزم من دی پارسال رفتم اهواز این هفت ماهه اصلا سفر نرفتم با اینکه به شدت اهل سفریم این اقا هم خانوم ...

همه همینو میگن دقیقاااااا

انگار مثلا در حالت عادی همه هر روز سفرن..ن جانم سفر ب طور معمول سالی دوبار سه بار پیش میاد

عزیزم من دی پارسال رفتم اهواز این هفت ماهه اصلا سفر نرفتم با اینکه به شدت اهل سفریم این اقا هم خانوم ...

اون دوستتون میخواد بیاد خونتون،پس نمیشه چیزی به شما گفت،اونا خواستن بیان

ولی گفتید میاد به پدرومادرش سر بزنه،مگه شما اقوام نزدیکین و رفت و آمد با شما واجبه

منو که خوبه اما من هم تهرانم و مامانم اهواز اگر همین الان بیاد که نمیاد جرأت ندارم در رو براش ...

متأسفانه من اصلا به مهمان نه نمیگم اما خودم جایی نمیرم جز خونه پدر و مادرامون حتی عروسی پسر خالمم نرفتم

اون دوستتون میخواد بیاد خونتون،پس نمیشه چیزی به شما گفت،اونا خواستن بیان ولی گفتید میاد به پدرومادر ...

خیلی با همسرم صمیمیه داداش نداره همسرم مثل داداششه