2726

فردا از صبح میان تا پس فردا اولین باره میان دوست صمیمی همسرم هستن تازه ازدواج کردن اهواز زندگی میکنن الان اومدن تهران سر بزنن منم دعوت کردم فردا میان

ناهار فردا 

باقالی پلو با مرغ 

قورمه سبزی و برنج زعفرانی 

میزرا قاسمی 

ماست و خیار و سالاد و ترشی 

فردا شب کباب و جوجه 

پس فردا صبحانه 

املتو کره و پنیر و مرباو خامه و عسل 

اینم بگم بچه ها ما میریم اهواز چهار پنج روز موندیم الان میان میخوام در حد توان پذیراییم خوب باشه

تنقلات هم کیک شکلاتی و میوه و لواشک و الوچه و بساط چایی و قهوه چیپس و پفک و هندوانه 

دیگه نمیرسم دسر درست کنم شایدژ له بزارم 

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️

اره خوبه😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون وقت من خونه خواهرمم میترسم برم شام بخورم😭😭بخاطر یه عده ای باید خونه نشین باشیم اخرشم آمار بره بالا 

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ایقد از مهمون بدم میاد 

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
2706