2737
2734

من چند روز پیش رفته بودم خونه مادرشوهرم و ما تازه خونه خریدیم به خاطر خونه ماشین و طلاهامو نو فروختیم منم یکم برام سخت بود یکم حال نداشتم و شوهرم تا دید من حوصله ندارم ناراحت شد و یکم عصبانی شد که تو هر جا بخوای من ببرمت گفت طلاهم از این قشنگترشو برات میخرم هی دلداری میداد پیش مادر شوهرم!!و بابای من گفته بود که برای خونه ۲۰۰میلیون کمکتون میکنم بنده خدا ۱۵۰تونسته جمع کنه و شوهرم اینو به مادرشوهرم گفت و مادرشوهرم خیلی طلبکارانه گفت پس ۵۰تومن رو چجوری میخواین بیارین من خیلی ناراحت شدم حتی تو فامیلشون یکی رو مثال زد که هم کلی جاهاز دادن هم کلی برای خونه کمک کردن به دخترشون منم از اون روز خونشون نمیرم و شوهرم از دست من ناراحته درضمن من نامزدم آلان باید چی کار کنم؟؟😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهشون بگو که اونا اونا بودن که کلی جهاز دادن بابای منم همین که ۱۵۰ جور کرده برامون کار خیلی بزرگی انجام داده در کل جهاز با عروسه و خونه با داماد ... اصلا وظیفه بابای تو نبوده که به شوهرت کمک کنه و حتی وظیفه‌ی توهم نبوده که طلاهاتو بفروشی 

مادر شوهرت خیلیم کار اشتباهی میکنه اینطوری حرف میزنه یه بار دیگم گفت تو با منطق باهاش حرف بزن 

میخاس ب مادرشوهرت بگی جور میشه خدا بزرگه قرار نیس ک جور خونه دار شدن مارو بابام بکشه 

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

ببین من جات باشم ماهی یکبار میرم خونه مادرشوهرم ۲ ساعت میشینم میام 

هر چی هم گفت محترمانه بدون پرخاشگری  جواب میدم 

گربه رو دم حجله بکش 

همش ی بشقابم میگیری جلو همسرت و خانوادش بگو بابام طفلی ایند خرید 

بابام زحمت کشید کتری خرید

بابام لطف کرد گاز خرید 

و......

هی بگوووووووو تا تو ذهنشون بره ک لطف پدرته 

ببین واسه دخترش خودشون خونه خریدن یا میخرن 

بگوو ببینم شما چیکار میکنید واسه دخترتون 

از اول روت سوار بشن واویلاست 

من تو این ۵ سال و نیم ی شبم خونه مادر همسرم نخوابیدم کلا رسمی و محترمانه

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2738
هنوز که سند ندادم ولی شوهرم گفته نصف اشو میزنم به نامت

حتما بزززززن حتما 

عزیزم از من ب شما نصیحت ، زیاد با خانواده همسرت قاطی نشوو، مخصوصا اونا ک اینطورن 

اگه اولش قاطی بشی بعدها بخای کمتر بری ناراحت میشه همسرت چون توقعی شدن 

از الان ک نامزدی تو رفت و امدت دقت کن ک توقع ب وجود نیاد

ولی بابت خونه کار خوبی کردی 

منم پدرم اینکارو کرد و خونه رو بنام من زدن 

حالا جفتتونم باشه خوبه 

میگم خواهر نداری شما؟؟؟اخه ما هم میخاییم واسه داداشم اینطور کنیم ، اللانم داداشم سربازی تبریز هستش😅