2737
2734
عنوان

خواستگارایی که براتون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 6163 بازدید | 194 پست
ما واسه خواستگاری پسرامون نمیرن من شوهرم نیومد واسه بله برون اومد 

عه چطور یعنی

نگو همو ندیدید تا بله برون😐😐

خب عروس ک کسی رو ندیده  چطور بله میده

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
عه چطور یعنی نگو همو ندیدید تا بله برون😐😐 خب عروس ک کسی رو ندیده  چطور بله میده

اگه پسره رو ندیده باشه میره میبینه اگه هم دیده باشه نمیره منو شوهرم دوست بودیم و تا روز بله برون ندیدمش

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی فقط با گل

بعضی فقط با شیرینی

بعضی ها هم هر دو

اگه ارزشش رو داره واسشون چایی بیار اگه نه نیار  

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
در اول کار گل نیاز نیست  ولی شیرینی خیلی مهمه  کت شلوار هم در هر صورت باش بهتره یا کت تک

اره هر کی یجور رسم دارن...یسری میگن گل باشه شیرینی خوبیت نداره...ولی فهمیدم کت خیلی مهمه  

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
2731

من خواستگارا معمولا فامیل بودن(پسرعمو،پسرعمه،پسرخاله اینا😑)همه هم راحت حتی بدون گل میان

آرزوی خواستگار رسمی با گل و شیرینی رو دلمه🥺

ایشالا اصل کاری دیگه رسمی بیاد من آرزو به دل نمونم😁

خداجونم مرسی 
ما که معلوم نیس پدر و مادر چند نفرو پروندن😂😂😂

حتما سنت کمه میخوان پیش خودشون باشی

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
اره هر کی یجور رسم دارن...یسری میگن گل باشه شیرینی خوبیت نداره...ولی فهمیدم کت خیلی مهمه   &nbs ...

سلام داداش گلم 

آخه گل معمولابه کسی میدیم که ازش راضی هستیم دوستش داریم ولی برا جلسه اول لزومی نداره!

شیرینی یه احترام 

کت که دیگه جای خودش 

یه بنده خدا رفته بود خواستگاری گفته بودن چی داری?

گفته بود همین کت و آمادگی.  ......   

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
2738
میان دایرکت 😂😂😂

با استیکر گل میان خب

سلام داداش گلم  آخه گل معمولابه کسی میدیم که ازش راضی هستیم دوستش داریم ولی برا جلسه اول لزومی ...

2706