2733
2739
عنوان

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

483 بازدید | 30 پست
چند روز پیش سالگرد ازدواجمون بود. دختر 1 سالمو از مهد برداشتم و رفتم خرید واسه همسرم . تصور کنید خسته و له بدون ماشین بدون کالسکه یعنی دخترم بغلم بود. رفتم یه کادو خریدم . رسیدم خونه تند تند کارا رو انجام دادم تا حضرت اقا اومدن. گفتم بریم بیرون گفت واسه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خسته ام. ایشون کار ازاد دارن و خودشون رییسند!!! خلاصه یادش اومد که چه خبره اما به روی خودش نیاورد. من رفتم کادو دادم و دوباره مشغول کار شدم.1 ساعت بعد اومد زوری یه بوسم کرد. گفتم فرداش حتما یه حرکتی میکنه اما دریغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ. لازم بگم وضع مالیش خوبه و مشکلی از این بابت نداره. حالا همش فکر میکنم چرا انقدر بی تفاوته؟ ما 8 ساله ازدواج کردیم
من بسیار دقیق و منظم و توانمندم. من خودم و همه انسانها را دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا مردها بیچاره انقدر مشغله فکری دارند انقدر درگیری دارند...از صبح تا شب با صد نفر سر و کله میزنند...درسته که شما زحمت کشیدی و توقع داشتی ....اما وقتی یادش رفته ....خب نمیشه کاری کرد زندگیتو الکی سر این موضوع تلخ نکن....
2731
چرا نمم عشقولانه دلم میخواد س سال اول بود بهتریم تولد دونفره رو براش گرفتم سورایز خفنش کردم اما اون نکرد

مردها اینجورین اکثرن

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
بهتره ناراحتیت رو بهش بگی
همین های که به ما گفتی توی یه موقعیت خوب با زبون خوش بهش بگو
بهش بگو که به خاطر اون وزندگیتون رفتی و حسابی ذوق و شوق داشتی و عکس العمل اون ناراحت شدی
بهتره بهش اس بدی یا نامه بنویسی
2738
منم امسال همسری فراموش کرد....ازش پرسیدم امروز چه روزیه...یک کم فکر کرد و بعد یهو گفت ای وای الان تو مردادیم....بعد خودش خیلی اعصابش خورد شد و گفت لعنت به این زندگی که آدم انقدر مشغله داره که از همه چی فراموش می‌کنه....منم بوسیدمشو به هم تبریک گفتیم....و گفتم فدای سرت انشاا... سال دیگه البته بعید میدونم بازم یادت باشه
ای بابا سر این مسائل دعوا نکنید...قهر نکنید....زندگیتونو تلخ نکنید....بهشون بگید که دوست دارید اونهاهم به این مسائل اهمیت بدن...اما وقتی فراموش می‌کنن مته به خشخاش نذارید....به خدا ارزششو نداره
2706