2737
2734
عنوان

خانومایی که چادر میپوشن یه لحظهههه لطفا.‌‌..

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

دو انگشت زیاده من یه انگشت فاصله میدم

من سرتاسر چادرمو به اندازه حدودا 2 سانت تا میزنم و کش رو داخل درز اون میدوزم اینطوری دیگه چادرم پاره نمیشه . از دکمه گذاشتن هم خوشم نمیاد

زمین از توی جو یه سیاره خالی از سکنه به نظر میرسه ؛ پس آروم باش و بزرگش نکن
2742
از واکنش اطرافیان میترسم کارم دانشگاه میترسم مسخرم کنن به حدی عوض شدم ک دوسدارم با روبند بذارم خصوصا ...

هیچ وقت به حرف بقیه اعتنا نکن یه جوری رفتار کن ک جرات نکنن بهت بخندن یا حرف بزنن 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738

سلام..به اینترنت کاری نداشته باش دراینجورمواقع چون درکل راهنمایی میکنه

جزییاتش اینه که خودت بادوتاسنجاق قفلی وکش انجام بده روسرت،ووقتی اوکی شدی بدوزجای سنجاق قفلی روبعدم سنجاقارودربیار.

بعدچادرروسرکردی اگرکش گشادتربودکش روازوسط میدوزیش تاسفت وخوب وایسه.

شاعرَم در هر دو جهان، شیفته بر رهگذران،که شاید خبری از تو آرند بر زبان، یاصاحب الزّمان، اَدرکنی                                                                   اِل.آهِ.ق🌈✍🏻🌻
از واکنش اطرافیان میترسم کارم دانشگاه میترسم مسخرم کنن به حدی عوض شدم ک دوسدارم با روبند بذارم خصوصا ...

حرف مردم برات مهم نباشه.نگاه خدارو تصورکن که باچه عشقی نگات میکنه.

منم چادری ام ولی مرتب وباسلیقه سرم میکنم.چادرهای ملی عباییو...ازاینا انتخاب کن روسری خوشگل زیرش ببند باور کن زیباترمیشی.بین جوون های طرافم فقط منم که چادری ام ولی جوری سرم میکنم که اوناهم لذت میبرن.اعتمادبه نفس داشته باش.خودتو دست بالا بگیر...

البته عذرمیخوام که دخالت کردم😙

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
شماها ک چادر میزارین ارایشم میتونین بکنین؟

منم چادرو خیلی دوست دارم... یدونه هم دارم. چه چادر سرم کنم چه نکنم ارایش ندارم. فقط ضد افتاب...

چرا این سوالو پرسیدی؟

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2706